Друк самоклеючих етикеток

 

При відкритті будь-якого бізнесу виникає потреба в сучасних якісних етикетках, на яких, до того ж, обов'язково наявність штрих-коду. Пропонуємо вашій увазі сучасне обладнання для виготовлення етикеток та нанесення їх на товар.

Друк етикеток & ndash; складний процес. Однак завдяки сучасним технологіям і новітньому обладнанню навіть невеликі фірми можуть самостійно освоїти процес виготовлення етикеток для своєї продукції. Ви зможете швидко і без проблем створювати етикетки будь-якого дизайну.

При використанні обладнання популярної фірми Zebra Technologies виготовлення етикеток максимально спрощується. 

Наприклад, термопринтер Zebra GK420d(GK42-202520-000) рекомендується для магазинів, офісів, аптек, невеликих складів і т.д., а також скрізь, де потрібне виготовлення великих етикеток для маркування товару за коротким періодом зберігання (до місяця). Це пов'язано з чутливістю матеріалу термоетікетки, застосовуваної в подібних принтерах, до зміни температур і ультрафіолетовим променям. Є спеціальний вид принтерів – для перемаркировки товару безпосередньо в торговому залі.

Другий тип принтерів – термотрансферні. Це багатофункціональні принтери, в яких відбувається термоперенос малюнка за допомогою фарбувальної стрічки «риббон». Такі етикетки призначені для товарів необмеженого терміну зберігання.

Існують також принтери для друку кольорових етикеток з макета. Така друк проводиться на папері різного виду і фактури або на плівці. Етикетки можуть друкуватися лакованими, ламінованим і т.д. 

Для нанесення етикеток на товар застосовуються етікетіровочноє обладнання. Для простого ручного нанесення етикеток на невеликі партії товару використовуються етикет-пістолети або спеціальні аплікатори різних типів. 

Принцип їх дії простий. Будь-яка самоклейка має липкий шар адгезії, який захищений від пилу і висихання підкладкою (спеціальна силіконізована папір), яка легко знімається перед наклеюванням. Аплікатор відокремлює підкладку і утилізує її, етикетка притискається до товару гумовим валиком.

Різноманіття обладнання для роботи з самоклеящимися етикетками дає широкий вибір відповідно потребам вашого бізнесу і фінансовим можливостям.

Купуючи обладнання для виготовлення і нанесення етикеток, ви максимально спрощуєте маркування продукції.

 
Поширені запитання

Це основний робочий інструмент для отримання всієї інформації про товар. Етикетка на самоклеющейся плівці клеїться безпосередньо на упаковку з товаром - будь то пляшка, баночка, коробка. Етикетка може доносити до покупця як саму базову інформацію про товар, так це може бути і невелика наклейка для більш цікавого дизайну вироби або привернення уваги до акції.

Сучасні самоклеючі стікери застосовуються практично у всіх сферах нашої діяльності. Етікетккі можуть використовуватися:

 • для декорації продукції;
 • для інформування про склад, місце походження, кількості тієї чи іншої продукції.

 

Етикетки можуть застосовуватися для забезпечення фірмової захисту, як рішення для логістики, від голограм до електронного стеження за товарами.

«Мультилейбл» - провідна компанія з виготовлення етикеток. Ми надаємо такі послуги, як:

 • рулонний друк етикеток методом флексографії на папері, самоклейці, еколіні, фользі, глянсовій і матовій плівці та ін .;
 • виготовлення термоетикеток і термобланків для харчової та хімічної промисловості, торгівлі і т. п. Термоетикеткі можуть бути різної форми, в рулонах або на аркушах, повторно використовуваними, стійкими до впливу несприятливих умов;
 • друк наклейок на матової або глянсової плівці Oracal, яка відрізняється великим різноманіттям відтінків (включаючи пантону кольору), двосторонніх стікерів;
 • виготовлення самоклеючих наклейок з логотипом компаній і рекламних стікерів;
 • створення маркувальних етикеток для харчової та ресторанної промисловості, торгових точок та офісів, домогосподарств, шкіл і т. п.

У нашій друкарні можна замовити друк етикеток на власний макету або залучити до його розробки професійних дизайнерів.

З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

 • виготовлення наклейок на замовлення здійснюється швидко;
 • пропонуємо велике різноманіття форм і розмірів наклейок за доступними цінами;
 • друкуємо і об'ємні, і невеликі тиражі, необхідні для коригування макета або вибору матеріалів;
 • гарантуємо високу якість продукції: етикетка буде міцно триматися і збереже первозданний вигляд навіть через кілька років;
 • забезпечуємо високий рівень сервісу;
 • виконуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України завдяки співпраці з найбільшими перевізниками: «Автолюкс», «Нова пошта», «Делівері» та ін.

У нас також можна придбати допоміжне обладнання для роботи з самоклеяться етикетками.

Для замовлення етикеток в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!