ГоловнаПро нас
MULTILABEL

Типографія в Києві - «Мультилейбл»

Типографія у Києві «Мультилейбл» розпочала свою діяльність ще в 2006 році. За тринадцять років безперервного розвитку і величезної кількості докладених зусиль ми перетворилися з маленької друкарні у впевненого лідера ринку поліграфії. Компанія пропонує широкий спектр послуг, але головне - гарантує якісний результат. Покупці зазвичай роблять свій вибір очима. Привабливе оформлення етикетки товару часто стає вирішальним фактором для здійснення покупки. Тому виробники абсолютно будь-якої продукції повинні звертати увагу не тільки на її якість, а й на дизайн. У цьому допоможе «Мультилейбл» - друкарня в Києві з багаторічним досвідом роботи та високою якістю друку.

Замовляйте друк етикеток з будь-якого куточку країни

Дзвінок або заявка з сайту

Наші фахівці готові вислухати всі ваші побажання та відповісти на усі запитання.

Розрахунок вартості друку

Ми врахували всі ваші вимоги та деталі для точного розрахунку вартості друку.

Оплата та друк тиражу

Після узгодження вартості, ви можете здійснити оплату, і ми відразу приступимо до друку.

Доставка в зазначені терміни

Ми гарантуємо своєчасну доставку готового замовлення за вказаними термінами.

Наша команда професіоналів

Козаковський
Віталій Вікторович

Комерційний Директор

Лінявський
Андрій Олександрович

Директор

Павлишина
Оксана Сергіївна

Менеджер Відділу Продажів

За такий довгий час роботи друкарня «Мультилейбл» створила команду справжніх професіоналів. Всі менеджери, дизайнери, друкарі, оператори на чолі з директором компанії Андрієм Олександровичем Лінявским віддані своїй справі і індивідуально підходять до вимог кожного клієнта і замовника.

Завдяки багатому професійному досвіду і ефективному менеджменту ми налагодили співпрацю з багатьма країнами Європейського Союзу, що ще раз підтверджує бездоганну репутацію і надійність компанії, високу якість нашої продукції.

Досягнення друкарні «Мультилейбл» в Києві

За 13 років роботи наша друкарня в Києві:

 • обслужила більш ніж 1700 клієнтів, які залишилися задоволені якістю продукції і оперативним сервісом. Про це свідчать багаторазові позитивні відгуки про нашу друкарню;
 • виконала близько 6000 різноманітних замовлень. Це як великі, багатотиражні роботи, так і індивідуальні замовлення невеликих обсягів. Йдеться про наклейки, етикетки, рекламні логотипи різних типів і форм;
 • надрукувала більше 120000 екземплярів типографічної продукції. Етикетки відомих брендів AROMA KAVA, UNICEF, Magelan, «Оліс»,« Жменька», «Улюблена долина», «Кожен день», IAROS і багатьох інших – це наша робота.

Точність доставки нашої продукції становить 100%. Ми завжди ретельно перевіряємо всі деталі, щоб уникнути проблемних ситуацій. У підсумку, кожен покупець отримує свій товар вчасно, в точній кількості і бездоганній якості.

MULTILABEL

Крім того, ми пишаємося нашою роботою і представляємо продукцію на всеможливих виставках і заходах, зокрема, на міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека – 2015» і фестивалі виставок товарів для активного відпочинку ActiveExpo Fest (2015 р.). Також, команда компанії  «Мультилейбл» брала активну участь в міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу «FoReCH» (2017 р.) і двічі була експонентом великої міжнародної виставки «WorldFood Ukraine». На кожному заході представники друкарні «Мультилейбл» не лише демонстрували стенд з продукцією компанії, але і обговорювали всі пропозиції щодо можливої співпраці та індивідуальних замовлень.

Цього року ми розширимо наші поліграфічні межі і представимо Україну на виставці, яка відбудеться в Польщі (Варшава). Впевнені, що набутий досвід і нові знання стануть основою для успішних проектів і дадуть хороші перспективи для подальшого розвитку компанії за кордоном. 

Які послуги типографії в Києві пропонує «Мультилейбл»

Типографія в Києві «Мультилейбл» пропонує якісні послуги друку з можливістю доставки по всій Україні. Основні напрямки діяльності – друк наклейок та етикеток всеможливих форм, дизайнів, матеріалів і т.д.

Завдяки технології флексодруку етикетки друкуються на різних матеріалах: глянцевий або матовий папір, металізованій папір чи плівка, поліестер, кольорова або прозора плівка. Всі витратні матеріали, що використовуються в нашій роботі, – продукція провідних європейських виробників: Fason (Німеччина), ​​Ritrama (Італія), Raflatac (Фінляндія).

Друкарня «Мультилейбл» пропонує послуги друку таких видів етикеток в рулонах або на листах А4:

 • Етикетки з друком;
 • Етикетки без друку;
 • Термоетикетки;
 • Етикетки на пляшки;
 • Етикетки формату А4;
 • Етикетки з цифровим друком.

Великим попитом також користуються наклейки від друкарні «Мультилейбл».
Ми пропонуємо:

 • Стікери для продуктів харчування;
 • Наклейки для офісу чи торгових точок;
 • Інформаційні наклейки;
 • Стікери для дому;
 • Наклейки в школу для дитини;
 • Порожні бланки;
 • Поштові наклейки.
MULTILABEL

У нас є каталог своєї друкованої продукції, де зібрано понад 1500 зразків готових рішень. Якщо ж там не знайдеться потрібна форма або дизайн, ви завжди можете зробити індивідуальне замовлення. Високий рівень професіоналізму наших дизайнерів допоможе вам реалізувати на практиці найсміливіші ідеї і побажання. Різниця у вартості етикетки або наклейки при великому тиражі і скромному замовленні буде істотною: чим більша кількість – тим нижча ціна за одиницю готової продукції. 

Також одним з наших напрямків є виготовлення картонних коробок різних видів.

Устаткування для друку типографії "Мультилейбл"

Сучасне обладнання типографії дозволяє здійснювати якісний друк як на офсетному, так і на крейдованому папері, на звичайній плівці і на тій, що клеїться сама. Звичайно, друкарня обладнана якісними комп’ютерами і принтерами.

Крім того, для роботи задіяні 6-барвні машини, які значно підвищують якість кольорового друку. Для постдруку використовуються машини гарячого і холодного тиснення, поздовжньої і ротаційної різки. Також в «Мультилейбл» застосовується друк у вузьких рулонах і флексодрук.

Переваги типографії «Мультилейбл»

Враховуючи все вищезазначене, відзначимо величезні переваги типографії в Києві «Мультилейбл»:

 1. Досвід роботи. Професіоналам з 13-річним досвідом можна довірити замовлення будь-якої складності;
 2. Висока якість друку. Завдяки сучасному обладнанню ми можемо приймати замовлення й виконувати й виконувати їх на найвищому рівні;
 3. Швидкий сервіс і своєчасна доставка. Досвід, техніка і величезне бажання допомогти клієнтам значно прискорюють нашу роботу. Якщо ви обмежені у часі, ми готові виконувати навіть термінові замовлення. Якість при цьому не постраждає;
 4. Надійні постачальники. Ми працюємо тільки з перевіреними компаніями з Італії, Англії, Німеччини та інших країн Європи;
 5. Вигідна угода. Тільки в друкарні «Мультилейбл» ви зможете отримати унікальні умови співпраці, якщо покажете етикетку, виготовлену для вас в іншій друкарні.

Ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами з питань співпраці по телефону або за допомогою поштової адреси, що вказані на сайті. У нас ви отримаєте високу якість друку за прийнятну ціну.

MULTILABEL

Поширені запитання

Різниця у вартості етикетки або наклейки при великому тиражі і скромному замовленні буде істотною: чим більша кількість – тим нижча ціна за одиницю готової продукції.

Компанія «Мультілейбл» пропонує якісні послуги з друку:

 • Етикеток у рулоні для різних галузей застосування;
 • Темоетикетки для магазинів та ваг;
 • Стікерів для продуктів харчування;
 • Наклейок для офісу або торгових точок;
 • Інформаційних наклейок;
 • Наліпок-оцінок до школи;
 • Гнучка упаковка;
 • Картонні коробки.

Офіс та друкарський цех друкарні Мультилейбл знаходити у передмісті Києва за адресою:
смт. Коцюбинське, вул. Меблева, 1

Режим роботи друкарні Мультилейбл:
ПН-ПТ – 9.00 – 18.00
СБ-ВС – вихідний

Замовляйте якісну продукцію від компанії «Мультилейбл»

Вся продукція компанії представлена в розділі "Магазин".
А замовити друк Ви можете за посиланням:

Кошик