ГоловнаПолітика конфіденційності

Ваша інформація безпечна з нами

Ми збираємо та зберігаємо різні типи інформації в залежності від того, як ви використовуєте наш сайт. Наприклад, ми збираємо інформацію, яку ви надаєте, коли розміщуєте замовлення, реєструєтеся у нас, надсилаєте нам електронний лист або дзвоніть нам. Інформація, надана нам, не буде продаватися чи поширюватись будь-яким чином.
Ця інформація може містити ваші:

  • Ім’я
  • Телефон
  • Адреса електронної пошти
  • Поштова адреса
  • Адреса для виставлення рахунку
  • Інформація про кредитну картку: інформація про вашу кредитну картку захищена провідним у галузі 256-бітовим шифруванням SSL.

Що ми робимо з вашою інформацією

Час від часу ми можемо розсилати нашим клієнтам електронну та пряму поштову розсилку про продукти чи події, які, на нашу думку, можуть їх зацікавити. До них відносяться пропозиції про знижки або безкоштовні послуги на нашому сайті. Щоб відмовитися від підписки на ці пропозиції, дотримуйтесь вказівок щодо відмови від передплати у повідомленні електронної пошти.

Наше розкриття Вашої інформації

Компанія Мультилейбл може розкривати контактну інформацію іншим компаніям групи Мультилейбл для маркетингових комунікацій. Ваші особисті дані ніколи не будуть розкриті або продані будь-якій сторонній компанії, не пов’язаній з Мультилейбл груп.

Ваш обліковий запис

Використовуючи цей сайт, ви несете відповідальність за збереження конфіденційності вашого облікового запису та пароля, а також за обмеження доступу до комп’ютера. Ви погоджуєтесь взяти на себе відповідальність за всі дії, які відбуваються під вашим обліковим записом або паролем. Мультилейбл залишає за собою право відмовляти в обслуговуванні, закривати облікові записи, видаляти або редагувати контент або скасовувати замовлення на власний розсуд.

Як зв'язатися з Мультилейбл

Якщо у вас є питання або побоювання щодо покупки в Інтернеті, будь ласка, зателефонуйте нам і поговоріть з представником служби підтримки безпосередньо, щоб розмістити замовлення. З нами можна зв’язатися з 9:00 до 18:00 за телефоном 0671004152.

Кошик