Ми раді повідомити, що розширили своє виробництво покупкою цифрової друкарської машини Ricoh Pro C7200X.

RICOH Pro C7200x – високопродуктивна повнокольоровий друкарська машина максимального формату SRА3 зі швидкістю кольорового безперервної дуплексного друку до 85 сторінок А4 в хвилину.

Багатий функціонал

Виробничі можливості RICOH Pro C7200x, такі як новітня технологія VCSEL в поєднанні з новим тонером і вдосконаленими методами управління, дозволяють добиватися найвищої якості відбитків з роздільною здатністю до 1200 x 4800 крапок на дюйм, який можна порівняти з офсетним. П’ята барвиста секція з використанням білого, неонового, глянцевого або прозорого червоного тонерів розширюють спектр продукції, що випускається.

Широкий спектр носіїв

Підтримка різних типів матеріалів дозволяє RICOH Pro C7200x використовувати папір щільністю до 360 г / м² і друкувати односторонні банерні листи довжиною до 700 мм. Завдяки вдосконаленій технології перенесення тонера можна друкувати також і на текстурованих носіях.

П’ята барвиста секція

Апарати серії X передбачають використання додаткових квітів крім CMYK. Прозорий глянсовий і білий тонер відкривають додаткові можливості, наприклад друк з глянцевим виділенням, заливка, водяні знаки, друк на кольорових і прозорих носіях. Це ідеальне рішення для створення різної продукції найвищої професійної якості, включаючи річні звіти, каталоги, поштові листівки, листи для адресної розсилки, візитки і запрошення, плакати, упаковку, плівки для вікон і т. д.

Ricoh Pro C7200x спрощує і прискорює завдання обслуговування, дозволяє підтримувати безперервність технологічного процесу.

5 кольорів друку

  • Друкуйте зі швидкістю до 95 сторінок A4 в хвилину
  • Створюйте чудові зображення з максимальною роздільною здатністю 1200 x 4800 точок на дюйм
  • Використовуйте широкий діапазон носіїв розміром до 323 x 692 мм
  • Вільно розподіліть документи з просунутими здібностями попереднього перегляду
  • Вражаючий максимальний обсяг запасу паперу в 13000 листів
  • Організуйте більше робочих місць, що функціонують з більшою ефективністю


Тепер ми приймаємо замовлення не тільки на великі тиражі. Чекаємо Вас в нашій друкарні!