Типографія в Києві - «Мультилейбл»

Типографія у Києві «Мультилейбл» розпочала свою діяльність ще в 2006 році. За тринадцять років безперервного розвитку і величезної кількості докладених зусиль ми перетворилися з маленької друкарні у впевненого лідера ринку поліграфії. Компанія пропонує широкий спектр послуг, але головне - гарантує якісний результат.

Покупці зазвичай роблять свій вибір очима. Привабливе оформлення етикетки товару часто стає вирішальним фактором для здійснення покупки. Тому виробники абсолютно будь-якої продукції повинні звертати увагу не тільки на її якість, а й на дизайн. У цьому допоможе «Мультилейбл» - друкарня в Києві з багаторічним досвідом роботи та високою якістю друку.

Наша команда

Козаковський Віталій Вікторович

Комерційний директор

Комерційний директор

Директор

Павлишина Оксана Сергіївна

Менеджер відділу продажів

Ви можете замовити друк етикеток з будь-якого куточка країни
Дзвінок або заявка з сайту

Дзвінок або заявка з сайту

Розрахунок вартості друку

Розрахунок вартості друку

Оплата та друк тиражу

Оплата та друк тиражу

Доставка в зазначені терміни

Доставка в зазначені терміни

За такий довгий час роботи друкарня «Мультилейбл» створила команду справжніх професіоналів. Всі менеджери, дизайнери, друкарі, оператори на чолі з директором компанії Андрієм Олександровичем Лінявским віддані своїй справі і індивідуально підходять до вимог кожного клієнта і замовника.

Завдяки багатому професійному досвіду і ефективному менеджменту ми налагодили співпрацю з багатьма країнами Європейського Союзу, що ще раз підтверджує бездоганну репутацію і надійність компанії, високу якість нашої продукції.

Досягнення друкарні «Мультилейбл» в Києві

Типографія "Мультилейбел" в КиєвіЗа 13 років роботи наша друкарня в Києві:

 • обслужила більш ніж 1700 клієнтів, які залишилися задоволені якістю продукції і оперативним сервісом. Про це свідчать багаторазові позитивні відгуки про нашу друкарню;
 • виконала близько 6000 різноманітних замовлень. Це як великі, багатотиражні роботи, так і індивідуальні замовлення невеликих обсягів. Йдеться про наклейки, етикетки, рекламні логотипи різних типів і форм;
 • надрукувала більше 120000 екземплярів типографічної продукції. Етикетки відомих брендів AROMA KAVA, UNICEF, Magelan, «Оліс»,« Жменька», «Улюблена долина», «Кожен день», IAROS і багатьох інших - це наша робота.

Точність доставки нашої продукції становить 100%. Ми завжди ретельно перевіряємо всі деталі, щоб уникнути проблемних ситуацій. У підсумку, кожен покупець отримує свій товар вчасно, в точній кількості і бездоганній якості.

Крім того, ми пишаємося нашою роботою і представляємо продукцію на всеможливих виставках і заходах, зокрема, на міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека - 2015» і фестивалі виставок товарів для активного відпочинку ActiveExpo Fest (2015 р.). Також, команда компанії  «Мультилейбл» брала активну участь в міжнародному експофорумі ресторанно-готельного бізнесу і клінінгу «FoReCH» (2017 р.) і двічі була експонентом великої міжнародної виставки «WorldFood Ukraine». На кожному заході представники друкарні «Мультилейбл» не лише демонстрували стенд з продукцією компанії, але і обговорювали всі пропозиції щодо можливої співпраці та індивідуальних замовлень.

Цього року ми розширимо наші поліграфічні межі і представимо Україну на виставці, яка відбудеться в Польщі (Варшава). Впевнені, що набутий досвід і нові знання стануть основою для успішних проектів і дадуть хороші перспективи для подальшого розвитку компанії за кордоном. 

Які послуги типографії в Києві пропонує «Мультилейбл»

Наклейки від друкарні в КиєвіТипографія  в Києві «Мультилейбл» пропонує якісні послуги друку з можливістю доставки по всій Україні. Основні напрямки діяльності - друк наклейок та етикеток всеможливих форм, дизайнів, матеріалів і т.д.

Завдяки технології флексодруку етикетки друкуються на різних матеріалах: глянцевий або матовий папір, металізованій папір чи плівка, поліестер, кольорова або прозора плівка.  Всі витратні матеріали, що використовуються в нашій роботі, - продукція провідних європейських виробників: Fason (Німеччина), ​​Ritrama (Італія), Raflatac (Фінляндія). 

Друкарня «Мультилейбл» пропонує послуги друку таких видів етикеток в рулонах або на листах А4:


Великим попитом також користуються наклейки від друкарні «Мультилейбл».

Ми пропонуємо:


У нас є каталог своєї друкованої продукції, де зібрано понад 1500 зразків готових рішень. Якщо ж там не знайдеться потрібна форма або дизайн, ви завжди можете зробити індивідуальне замовлення. Високий рівень професіоналізму наших дизайнерів допоможе вам реалізувати на практиці найсміливіші ідеї і побажання. Різниця у вартості етикетки або наклейки при великому тиражі і скромному замовленні буде істотною: чим більша кількість - тим нижча ціна за одиницю готової продукції. 

Також одним з наших напрямків є виготовлення картонних коробок різних видів.

                                               Устаткування для друку типографії "Мультилейбл" 

Устаткування типографії в КиєвіСучасне обладнання типографії дозволяє здійснювати якісний друк як на офсетному, так і на крейдованому папері, на звичайній плівці і на тій, що клеїться сама. Звичайно, друкарня обладнана якісними комп'ютерами і принтерами.

Крім того, для роботи задіяні 6-барвні машини, які значно підвищують якість кольорового друку. Для постдруку використовуються машини гарячого і холодного тиснення, поздовжньої і ротаційної різки. Також в «Мультилейбл» застосовується друк у вузьких рулонах і флексодрук.

Переваги типографії «Мультилейбл»

Враховуючи все вищезазначене, відзначимо величезні переваги типографії в Києві «Мультилейбл»:

 1. Досвід роботи. Професіоналам з 13-річним досвідом можна довірити замовлення будь-якої складності;
 2. Висока якість друку. Завдяки сучасному обладнанню ми можемо приймати замовлення й виконувати й виконувати їх на найвищому рівні;
 3. Швидкий сервіс і своєчасна доставка. Досвід, техніка і величезне бажання допомогти клієнтам значно прискорюють нашу роботу. Якщо ви обмежені у часі, ми готові виконувати навіть термінові замовлення. Якість при цьому не постраждає;
 4. Надійні постачальники. Ми працюємо тільки з перевіреними компаніями з Італії, Англії, Німеччини та інших країн Європи;
 5. Вигідна угода. Тільки в друкарні «Мультилейбл» ви зможете отримати унікальні умови співпраці, якщо покажете етикетку, виготовлену для вас в іншій друкарні.

Ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами з питань співпраці по телефону або за допомогою поштової адреси, що вказані на сайті. У нас ви отримаєте високу якість друку за прийнятну ціну.

Поширені запитання

Різниця у вартості етикетки або наклейки при великому тиражі і скромному замовленні буде істотною: чим більша кількість - тим нижча ціна за одиницю готової продукції.

Компанія «Мультілейбл» пропонує якісні послуги з друку:

 • Етикеток у рулоні для різних галузей застосування;
 • Темоетикетки для магазинів та ваг;
 • Стікерів для продуктів харчування;
 • Наклейок для офісу або торгових точок;
 • Інформаційних наклейок;
 • Наліпок-оцінок до школи;
 • Гнучка упаковка;
 • Картонні коробки.

Офіс та друкарський цех друкарні Мультилейбл знаходити у передмісті Києва за адресою:
смт. Коцюбинське, вул. Меблева, 1

Режим роботи друкарні Мультилейбл:
ПН-ПТ – 9.00 – 18.00
СБ-ВС - вихідний