ГоловнаПослуги рулонного друкуДрук етикеток для ліків

Друк етикеток для ліків

Етикетки для лікарських засобів є важливим елементом маркування, від якості якого може залежати здоров’я і навіть життя пацієнта. На виріб наносяться відомості про препарат, сферу його застосування, дозування діючої речовини, термін придатності та інофрмацію про виробника. Наклейки для ліків виконують насамперед інформативну, а потім уже рекламну функцію, тому не відрізняються яскравістю та різноманітністю палітри. Медичні етикетки використовуються у лабораторіях, аптеках, поліклініках та лікарнях.

У друкарні «Мультилейбл» можна замовити наклейки для медпрепаратів, виконані відповідно до державних стандартів та побажань клієнта.

Які види етикеток для лікарських препаратів можна замовити у Multilabel

«Мультилейбл» – один із лідерів поліграфічного ринку України. Як розхідні матеріали ми використовуємо продукцію відомих європейських виробників, тому гарантуємо якість кожної етикетки. Розглянемо основні характеристики, яких залежить ціна і зовнішній вигляд виробів.

Матеріал виготовлення – самоклеючий папір, прозора або матова еластична полімерна плівка із захисним покриттям (ТОП) або без нього (ЕКО). Другий варіант дозволяє заощадити, але така етикетка може не витримати контакту з вологою або низькими температурами. Термові вироби ТОП із захисним покриттям більш надійні: текст на них не змащується при стерилізації упаковки, тривалому зберіганні та транспортуванні ліків.

Тип друку. Залежно від виду препарату та обсягу інформації про нього, при виготовленні наклейок використовується одно-або двосторонній термодрук.

Колірна гама та розміри. Ми реалізуємо етикетки різного розміру (стандартний – 1 x 0,7 см, мініатюрний – 0,2 x 0,3 см, а також наклейки великих форматів) та враховуємо побажання замовника з дизайну. При виробництві використовується чорно-білий та кольоровий друк. На продукцію наносяться відмінні кольорові смуги, які допомагають покупцеві розібратися у сфері застосування лікарського засобу:

  • зелені – препарат призначений для вживання;
  • помаранчеві – зовнішнє використання;
  • рожеві – очні краплі;
  • сині – розчин для ін’єкцій.

Термін виготовлення лікарських наклейок залежить від обсягу замовлення та становить 1–7 днів з моменту оформлення покупки. Мінімальний тираж – 1 етикетка, верхня межа не передбачена.

Якщо у вас є шаблон етикетки у будь-якому графічному форматі, під час оформлення заявки завантажте його у спеціальну онлайн-форму. За відсутності готових макетів зверніться до співробітників Multilabel: ми допоможемо розробити відповідний дизайн наклейки з урахуванням фармакологічної специфіки препарату.

Приклади наших робіт

Основні вимоги до якості етикеток для ліків

Аптечні препарати мають особливу специфіку зберігання та експлуатації. Етикетки не повинні відшаровуватися і скручуватися при дії конденсату, нагріванні та замерзанні.

Текст на виробі повинен залишатися зрозумілим та розбірливим протягом усього терміну придатності ліків.

Щоб етикетка ідеально прилягала до упаковки нестандартної форми (наприклад, до ампули), вона має бути еластичною та стійкою до деформації. Найчастіше перед фасуванням ліків упаковку стерилізують: етикетка та текст, нанесений на поверхню, повинні витримувати цю процедуру без втрати якості.

Переваги замовлення самоклеючих етикеток для ліків у друкарні «Мультилейбл»

Друкарня Multilabel пропонує якісні термоетикетки з 2006 року та безпосередньо співпрацює з провідними європейськими виробниками витратних матеріалів Ritrama (Італія), Raflatac (Фінляндія), Fason (Німеччина).

5 причин замовити медичні наклейки у нас:

  1. Висока якість друку будь-якої складності.
  2. Відповідність вимогам, що висуваються до маркування лікарської продукції.
  3. Оперативна доставка етикеток у будь-який регіон України. Можливість самовивезення із смт. Коцюбинське (біля м. Київ).
  4. Зручна форма оплати: готівкою при отриманні, переказом на банківську картку або на розрахунковий рахунок друкарні Multilabel.
  5. Ексклюзивні умови співпраці: для цього достатньо пред’явити наклейку, виготовлену для вас в іншій друкарні.

При замовленні великого тиражу вартість однієї етикетки значно знижується, завдяки чому наші клієнти отримують змогу заощадити без втрати якості. Тому заздалегідь продумайте всі нюанси, а якщо лишилися питання — звертайтеся до менеджерів за професійною консультацією. Будемо раді допомогти!

Якість друку
This is sub title
Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Своєчасна доставка
This is sub title
Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Вигідний перехід
This is sub title
Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Гарантія співпраці
This is sub title
Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Кошик