ГоловнаПослуги рулонного друкуДрук етикеток для побутової хімії

Друк етикеток для побутової хімії

Етикетки на побутову хімію – це спеціально розроблені стікери, які виконують рекламне та інформативне завдання. Щоб ці бирки ефективно виконували своє завдання, вони мають бути стійкими до різних факторів, надійно триматися на ємності, бути інформативними та привабливими. Наша компанія може запропонувати зносостійкі та волого-, жиро-, термо-, хімічно стійкі етикетки на побутову хімію.

Види етикеток на побутову хімію

Виготовлення етикеток на побутову хімію потребує попереднього обговорення розмірів, форм та дизайну маркування. Ми можемо зробити виріб практично під будь-який розмір, який вам необхідний. Форма також може бути різною: починаючи від звичайних квадратних зображень і закінчуючи незвичайними формами. Дизайн зовсім залежить від вас – ми робимо етикетки за вашим макетом. Але можемо за потреби запропонувати послуги дизайнера.

Компанія «Мультілейбл» виготовляє ці вироби з різних матеріалів. Але, як правило, у нас замовляють самоклеючі етикетки на побутову хімію. У цьому випадку зображення наноситься на спеціальний папір, який легко та надійно приклеюється до товару. При цьому етикетка не линяє та не розтікається, навіть якщо на поверхню потрапить вода чи хімічний засіб. Іншою перевагою є те, що на самоклеючий папір можна нанести будь-яке, навіть найскладніше, зображення.

Приклади наших робіт

Ціна на етикетки для побутової хімії

Ціна на друк етикеток для побутової хімії залежить від різних факторів: розміру наклейки, вибраного матеріалу, тиражу, кількості кольорів, складності дизайну та інших параметрів. Тому для конкретизації вартості рекомендуємо залишити заявку на виготовлення етикеток на нашому офіційному сайті або зателефонувати за одним із номерів, закріплених у шапці онлайн-сторінки. Менеджери вивчать ваше замовлення та озвучать конкретну вартість.

Замовити виготовлення етикеток на побутову хімію

Для цього необхідно залишити заявку на нашому офіційному сайті або зателефонувати до менеджера. Від вас нам знадобляться такі дані:

  • розмір наклейки;
  • бажаний матеріал;
  • тираж (кількість етикеток);
  • макет;
  • номер телефону;
  • адреса електронної пошти.

Якщо у вас немає готового шаблону, дизайнери нашої компанії готові допомогти скласти макет. Для цього в процесі спілкування вони з’ясовують ваш задум щодо етикетки, а потім втілюють її в електронному варіанті. Потім цей прототип узгоджується з вами – якщо буде щось не так, дизайнери виправлять недоліки в найкоротші терміни. Конкретний час виконання залежить від складності замовлення, тому терміни узгоджуються на етапі обговорення деталей.

Як тільки шаблон буде зроблено та погоджено із замовником, ми приступаємо до друку етикеток. Потім здійснюється доставка на адресу, вказану клієнтом. Ми доставляємо замовлення по Україні протягом 2-3 днів – доставка платна. Проте, можна оформити самовивіз зі складу за адресою: вул. Меблева, 1, смт. Коцюбинське, м. Київ, Україна. Якщо вам зручно забрати етикетки самостійно, можете зробити це безкоштовно в робочий час.

Етикетки на побутову хімію необхідні для привернення уваги потенційних покупців та для інформування про склад, характеристики та інші властивості товару. Тому до дизайну та інформаційного складника на наклейці слід підійти з усією відповідальністю. Наші етикетки є надійними та стійкими практично до всіх агресивних факторів зовнішнього середовища. Тому вони не відклеюватимуться або линятимуть навіть після закінчення великої кількості часу.

Якість друку
This is sub title
Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Своєчасна доставка
This is sub title
Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Вигідний перехід
This is sub title
Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Гарантія співпраці
This is sub title
Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Кошик