ГоловнаПослуги рулонного друкуДрук етикеток для випічки

Друк етикеток для випічки

Для реалізації продуктів харчування необхідні маркувальні наклейки, і випічка не виняток. Грамотно складена етикетка на хлібобулочні вироби містить штрих-код, логотип бренду та адресу фабрики, інформує покупців про назву, вагу, склад продукту, харчової та енергетичної цінності, дату виробництва, термін та умови зберігання товару.

Якщо ви виробник хлібобулочних виробів і потребуєте якісних етикеток, звертайтеся до друкарні «Мультилейбл». Ми пропонуємо широкий асортимент маркувальної продукції: від компактних інформаційних стікерів до ексклюзивних наклейок, які виділять вашу продукцію на полицях магазинів та мотивують споживачів до покупки.

Які типи етикеток на хлібобулочні вироби ми пропонуємо?

Типографія Мультилейбл пропонує друк етикеток для хлібобулочних виробів різних видів:

 1. Самоклеючі етикетки (самоклейки) – виробляються на основі різних матеріалів: синтетики, звичайного або крейдованого паперу, нейлону. Такі вироби добре кріпляться та пропонуються будь-якої форми за бажанням клієнта. Ми випускаємо білі та кольорові етикетки. Застосовується також препринт – нанесення постійних даних ультрафіолетовою фарбою (телефон, адреса, логотип).
 2. Термотрансферні. Для виробництва цих рулонних наклейок використовуються спеціальні фарбувальні стрічки, що забезпечують стійкість нанесеного тексту та зображень до вологи, вигоряння, механічних пошкоджень. Такі етикетки застосовуються для маркування заморожених виробів з тіста (у разі використовується клей, стійкий до низьких температур).
 3. Термоетикетки – економний варіант для продуктів, що швидко псуються. З огляду на низьку стійкість до температурних впливів та вологи маркувати таким чином гарячу випічку не варто. Пропонується також продукція з термочутливим покриттям, яке захищає виріб від довкілля.

Вибір технології виробництва етикеток залежить від терміну придатності та особливостей виготовлення хлібобулочного виробу. Ви можете зробити замовлення з урахуванням вже наявного шаблону, заповнивши онлайн-заявку та завантаживши файл у запропоновану форму. Якщо у вас немає готової версії, наші дизайнери допоможуть розробити оригінальний макет. Наклад етикеток необмежений: ви можете замовити будь-яку кількість виробів. Терміни виготовлення партії залежать від обсягу продукції та становлять 1–7 днів.

Приклади наших робіт

Особливості етикеток для хлібобулочних виробів

Етикетки для борошняних та кондитерських виробів повинні бути:

 • Компактними. Сучасні технології друку дозволяють наносити інформацію про товар на вироби невеликого формату;
 • Екологічними – без сторонніх запахів та шкідливих речовин у складі. Для виготовлення етикеток можна використовувати лише матеріал та фарби, придатні для харчових продуктів;
 • Економними, оскільки термін придатності борошняних виробів обмежений днями або годинами;
 • Захищеними від вологи та жиру;
 • Привабливими для покупців.

Вироби повинні містити необхідну інформацію відповідно до вимог державних стандартів, щільно прилягати до поліпропіленового пакету або поліетиленової упаковки та не відклеюватись при зберіганні та транспортуванні товарів.

Переваги замовлення етикеток на хлібобулочні вироби в типографії Multilabel

Компанія «Мультілейбл» надає послуги друку етикеток на замовлення з 2006 року. Ми допомогли створити оригінальний дизайн наклейок ряду відомих брендів, серед яких AROMA KAVA, Magelan, «Оліс» та багато інших.

Чому клієнти обирають послуги нашої друкарні?

 1. Багаторічна співпраця з провідними європейськими виробниками витратних матеріалів Ritrama (Італія), Raflatac (Фінляндія), Fason (Німеччина).
 2. Якісний друк етикеток для хлібобулочних виробів та інших товарів за допомогою сучасного та високоточного друкарського обладнання.
 3. Вигідна угода: покажіть етикетку іншої друкарні, яка вам не підійшла, а ми запропонуємо ексклюзивні умови.
 4. Оперативна доставка у всі регіони України. Є можливість самовивезення зі складу у смт. Коцюбинське (біля м. Київ).
 5. Гнучкі форми оплати замовлення: готівкою при отриманні, переведення на банківську картку або офіційний розрахунковий рахунок.

Щоб уточнити деталі, звертайтеся до наших співробітників за вказаними контактними телефонами або Viber. Ми з радістю проконсультуємо вас з усіх питань. Чекаємо на вас у Multilabel!

Якість друку
This is sub title
Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Своєчасна доставка
This is sub title
Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Вигідний перехід
This is sub title
Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Гарантія співпраці
This is sub title
Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Кошик