ГоловнаПослуги рулонного друкуДрук етикеток на пляшки

Друк етикеток на пляшки

Компанія Мультилейбл виготовляє етикетки на пляшки в Києві згідно побажань замовника. Всі наклейки виробляються на сучасному новому обладнанні 2019 року, із застосуванням витратних матеріалів англійської, німецької, італійської виробництва.

На прикладі зростаючого ринку винної продукції в Україні, етикетки стають важливим інструментом для встановлення особи бренду і залучення більшого сегмента клієнтів.

Для чого потрібні наклейки на пляшки?

До початку нового тисячоліття більшість марок вина практично було неможливо відрізнити один від одного.

Тепер же винні етикетки мають безліч елементів дизайну, що не зустрічалися раніше:

 • вони дивують своєю унікальною формою і графікою,
 • креативні назви вин,
 • нетрадиційні матеріали для етикеток (наприклад термоусадочні рукава),
 • сучасні твори мистецтва,
 • QR-коди і багато іншого.

Винні компанії бачать купівельну спроможність, друку наклейки на пляшки в Києві, почасти тому, унікальне оформлення бутилки вина привертає більшу увагу.

Ми також використовуємо екологічно чисті матеріали для етикеток – які ідеально підходять для створення екологічно безпечних винних етикеток, для замовників, які не економлять на якості.

ЕТИКЕТКА – може бути виготовлена ​​з:

 • паперу,
 • картону,
 • ламінату,
 • металізованого фольги,
 • поліетиленової плівки,
 • тканини,
 • синтетичного матеріалу.

Таку етикетку можна прикріпити до будь-чого, з метою вказівки на зміст, походження, керівництво, власність або місце призначення.

Історія етикеток

Спочатку етикетки використовувалися, як засіб ідентифікації продукту або надання інформації про властивості, походження, або призначення маркується. Сьогодні, їх використання часто потрібно для маркетингових цілей, як невід’ємний елемент дизайну упаковки продукту.

З’явившись приблизно два століття тому, перші етикетки на пляшки були безликі, мали чисто інформативну спрямованість і несли мінімум обов’язкової інформації, а саме, місце розташування заводу-виготовлювача, персональні дані заводчика і назва напою. Перші етикетки наклеювалися вручну. Сьогодні купити етикетки можна в компанії Мультилейбл.

Приклади наших робіт

Яку інформацію містять етикетки для спиртних напоїв?

Останнім часом змінилося розуміння призначення етикетки для спиртних напоїв. На зміну етикеток ручного наклеювання прийшли самоклеючі. Друк наклейок та етикеток для пляшок виконується на найсучаснішій техніці, із застосуванням передових технологічних розробок і матеріалів, що ввозяться Європейськими постачальниками.

Правила Торгового нагляду зобов’язали вносити в етикетки на пляшки:

 • відомості про товар,
 • виробнику і датою випуску продукції,
 • велику увагу робити на неординарність і привабливість дизайну і колірного виконання етикеток на пляшки.

Саме це має велике значення для прийняття покупцем рішення придбати пропонований товар. Етикетка товару – це його обличчя. Шаблон етикеток на пляшки придбав виражене рекламно-інформаційне значення.

Які особливості виготовлення етикетки для алкогольної продукції?

Наша компанія розробляє етикетки для алкогольної продукції: пива, вина, горілки, шампанського. А також мінеральних вод, соків, молока та інших. У них є як загальні риси, так і свої особливості.

Наклейки на пляшки можуть:

 • прикріплювати на сам товар,
 • приклеюватись на його упаковку,
 • додаватися до товару в якості окремого носія інформації або декоративного елемента.

На шийку пляшки часто клеять особливу декоративну етикетку – кольєретку, з роком випуску напою, назвою, іноді з фотографією, в разі ексклюзивного випуску.

Виготовлення етикеток на шампанське може бути звичайною або ексклюзивною, якщо це подарунок, святковий або ювілейний випуск. У таких випадках у наклейок можуть бути особливі дизайн і розміри, а також гумористичний зміст тексту або привітання. В інших випадках друк етикеток на пляшки повинна бути стандартних розмірів.

Замовляйте друк наклейок на пляшки в компанії "Мультилейбл"

Наклейки на пляшки від компанії “Мультилейбл” дасть Вам великі можливості виділити свою унікальну продукцію на тлі конкуруючого ринку. Ми пропонуємо друк наклейки на шампанське, вино, коньяк або іншої лікеро-горілчаної продукції!

Ми роздрукуємо шаблонні етикетки до алкогольних напоїв, а також допожемо Вам створити незабутній весільний дизайн, який зробить пляшку вина унікальним і залишить в пам’яті незабутні враження.

Зверніться в компанію «Мультилейбл» і наші фотографи в особистій студії безкоштовно зроблять для Вас в індивідуальному порядку ексклюзивне фото (шаблон винної етикетки), погодивши попередньо дизайн і стиль етикетки з огляду на всі Ваші побажання, обумовивши вид і деталі матеріалів і кольору.

Зробіть свій дизайн і фірмовий знак яскравими, надрукованими на глянцевому або матовому папері, блискучій фользі і т. д.

Наші терміни, якість і ціни приємно здивують Вас!

Якість друку
This is sub title
Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Своєчасна доставка
This is sub title
Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Вигідний перехід
This is sub title
Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Гарантія співпраці
This is sub title
Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Кошик