Стікер "Крихке вгору"

Наклейка "Крихке, вгору"

Ромір 100Х58 мм.

Кількіть - 500 шт.

192.00 грн

Оплата
- Готівкою при отриманні;
- Перекладом на банківську карту;
- На розрахунковий рахунок або через Інтернет-банкінг.

Доставка
- Самовивіз зі складу;
- Доставка по Україні транспортною компанією «Нова Пошта».

Наклейки «Крихне вгору» відносяться до різновиду інформаційних наклейок. Їх використовують для маркування упаковки для товарів або продукції, чутливих до умов перевезення: струсу, перевертання і ін. На заводську упаковку таких товарів вже нанесені відповідні знаки і написи. Якщо перед транспортуванням багаж поміщається в додаткову упаковку, то маркування слід продублювати.

Виробники товарів зі скла та інших крихких матеріалів, замовивши інформаційні стікери і скотч, зможуть додатково маркувати ними упаковку. Таким чином, вони будуть попереджати магазини і компанії, що займаються перевезенням товарів, про особливі умови навантаження, розвантаження і транспортування вантажу.

Які наклейки «Крихке вгору» можна замовити в компанії?

Друкарня «Мультилейбл» більше 10 років займається виготовленням рулонних інформаційних знаків на клейкою основі. Наше пріоритетне завдання - забезпечити високу якість друку на всіх видах матеріалів, що замовляються клієнтами. Щоб якість була на гідному рівні, друкарня використовує тільки матеріали від перевірених європейських постачальників.

Наклейки «Крихке вгору» можуть друкуватися на наступних матеріалах:

 • самоклеящаяся папір - глянцева або матова;
 • прозора плівка для друку.

У всіх матеріалів висока якість. Термостатичні властивості клейового шару дозволяють виконувати якісний друк. Готові наклейки легко відокремлюються від заснування і клеяться на поверхню упаковки крихкого товару. Завдяки властивостям клейового матеріалу вони міцно тримаються на будь-якій поверхні, до якої були приклеєні, протягом довгого періоду.

Інформаційні наклейки друкуються флексопечатью. Це вид рулонного друку, що дозволяє друкувати на різноманітних матеріалах: папері з різними властивостями, плівці різних видів, металізованого паперу ін.

До інформаційної наліпки, що вказує на крихкий товар, висуваються такі вимоги:

 • вона повинна відразу кидатися в очі;
 • її має бути добре видно на будь-якій упаковці.

Тому її традиційно друкують яскраво-червоним кольором на білому папері або плівці. Якщо клієнт замовив скотч зі знаками і з написом, що вказує на крихкий товар, то використовують прозору плівку для друку.

Як правильно вибрати основу для наклейки "Крихке вгору"?

Основу для інформаційних наклейок "Крихке вгору" завжди необхідно вибирати з урахуванням передбачуваних умов зберігання продукції. Якщо товар планується зберігати в приміщенні з нормальною вологістю повітря, то можна замовляти наклейки на паперовій основі.

Для складських приміщень з високою вологістю повітря в якості основи слід вибирати плівку. Для друку краще використовувати УФ-фарби, які мають високий ступінь захисту від вологості, дії сонячних променів і механічних пошкоджень.

Які умови та особливості індивідуального замовлення наклейки "Крихке вгору"?

У компанії «Мультилейбл» можна замовити наліпки «Крихке вгору» стандартних розміру і дизайну або оформити індивідуальне замовлення з унікальними параметрами і дизайном. Крім того, друкарня готова задовольнити запити навіть самого вимогливого замовника. У наших каталогах представлено більше 1500 найменувань матеріалів, на яких можна виготовляти наклейки. Якщо замовнику не підійде жоден з наявних варіантів, замовимо потрібний матеріал, і він буде доставлений в протягом 2 тижнів.

Індивідуальне замовлення наклейок виконується за наступним алгоритмом:

 1. Замовник висловлює всі свої побажання до наклейки, наприклад, крім інформаційного знаку і напису, друкувати слоган або логотип фірми або побажання споживачам. Щоб було зручно завантажити вихідні, їх необхідно готувати в форматах .ai, .eps і .cdr.
 2. Дизайнер малює 3 варіанти ескізу. Термін виконання завдання - від 1 дня.
 3. Замовник вибирає один ескіз і коригує дизайн наклейки.
 4. Робиться розкладка на вал для друку з висічкою, що дозволяє побачити наклейку в натуральному вигляді. На це потрібно 5-7 днів.
 5. Замовник стверджує розкладку і підписує її.
 6. Виготовляється кліше висікання.
 7. Друкуються наклейки.

Терміни виконання кожного етапу залежать від складності замовлення.

Яким може бути тираж наклейок "Крихке вгору"?

Інформаційні наклейки "Крихке вгору" відносяться до найбільш поширеного різновиду етикеток. Тому в компанії розроблені стандартні параметри і мінімальні тиражі для оформлення замовлення таких наклейок:

 •  «Крихке» для тендітних товарів - розмір 100 × 58 мм, 500 шт. в рулоні;
 •  «Крихке + Вгору» для товарів, чутливих до перевертання, - розмір 100 × 58 мм, 500 шт. в рулоні;
 •  «Скло» для скляних товарів - розмір 70 × 70 мм, 500 шт. в рулоні.

Наклейки за індивідуальним замовленням можуть мати інші параметри, але мінімальний розмір тиражу такий же. Ціна рулону залежить від використовуваних матеріалів і дизайну.

Як ми працюємо

Оплата

Оплата

Крок 2

Друк та Пакування

Друк та Пакування

Крок 3

Доставка

Доставка

Крок 4