Друк етикеток для побутової хімії

Друк етикеток для побутової хімії

Замовити друк етикеток
 

Етикетки на побутову хімію – це спеціально розроблені стікери, які виконують рекламне та інформативне завдання. Щоб ці бирки ефективно виконували своє завдання, вони мають бути стійкими до різних факторів, надійно триматися на ємності, бути інформативними та привабливими. Наша компанія може запропонувати зносостійкі та волого-, жиро-, термо-, хімічно стійкі етикетки на побутову хімію.


Види етикеток на побутову хімію


Виготовлення етикеток на побутову хімію потребує попереднього обговорення розмірів, форм та дизайну маркування. Ми можемо зробити виріб практично під будь-який розмір, який вам необхідний. Форма також може бути різною: починаючи від звичайних квадратних зображень і закінчуючи незвичайними формами. Дизайн зовсім залежить від вас - ми робимо етикетки за вашим макетом. Але можемо за потреби запропонувати послуги дизайнера.

Компанія «Мультілейбл» виготовляє ці вироби з різних матеріалів. Але, як правило, у нас замовляють самоклеючі етикетки на побутову хімію. У цьому випадку зображення наноситься на спеціальний папір, який легко та надійно приклеюється до товару. При цьому етикетка не линяє та не розтікається, навіть якщо на поверхню потрапить вода чи хімічний засіб. Іншою перевагою є те, що на самоклеючий папір можна нанести будь-яке, навіть найскладніше, зображення.

No results found.
 

ПРИКЛАДИ РОБІТ

Замовити друк


Ціна на етикетки для побутової хімії


Ціна на друк етикеток для побутової хімії залежить від різних факторів: розміру наклейки, вибраного матеріалу, тиражу, кількості кольорів, складності дизайну та інших параметрів. Тому для конкретизації вартості рекомендуємо залишити заявку на виготовлення етикеток на нашому офіційному сайті або зателефонувати за одним із номерів, закріплених у шапці онлайн-сторінки. Менеджери вивчать ваше замовлення та озвучать конкретну вартість.


Замовити виготовлення етикеток на побутову хімію


Для цього необхідно залишити заявку на нашому офіційному сайті або зателефонувати до менеджера. Від вас нам знадобляться такі дані:

 • розмір наклейки;
 • бажаний матеріал;
 • тираж (кількість етикеток);
 • макет;
 • номер телефону;
 • Адреса електронної пошти.

 

Якщо у вас немає готового шаблону, дизайнери нашої компанії готові допомогти скласти макет. Для цього в процесі спілкування вони з'ясовують ваш задум щодо етикетки, а потім втілюють її в електронному варіанті. Потім цей прототип узгоджується з вами - якщо буде щось не так, дизайнери виправлять недоліки в найкоротші терміни. Конкретний час виконання залежить від складності замовлення, тому терміни узгоджуються на етапі обговорення деталей.

Як тільки шаблон буде зроблено та погоджено із замовником, ми приступаємо до друку етикеток. Потім здійснюється доставка на адресу, вказану клієнтом. Ми доставляємо замовлення по Україні протягом 2-3 днів – доставка платна. Проте, можна оформити самовивіз зі складу за адресою: вул. Меблева, 1, смт. Коцюбинське, м. Київ, Україна. Якщо вам зручно забрати етикетки самостійно, можете зробити це безкоштовно в робочий час.


Етикетки на побутову хімію необхідні для привернення уваги потенційних покупців та для інформування про склад, характеристики та інші властивості товару. Тому до дизайну та інформаційного складника на наклейці слід підійти з усією відповідальністю. Наші етикетки є надійними та стійкими практично до всіх агресивних факторів зовнішнього середовища. Тому вони не відклеюватимуться або линятимуть навіть після закінчення великої кількості часу.


 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Замовити самоклеючу етикетки на побутову хімію в Києві та Україні на вигідних умовах можна компанії "Мультилейбл".

Ціна на друк етикеток для побутової хімії залежить від різних факторів: розміру наклейки, вибраного матеріалу, тиражу, кількості кольорів, складності дизайну та інших параметрів. Тому для конкретизації вартості рекомендуємо залишити заявку на виготовлення етикеток на нашому офіційному сайті або зв'язатися з нашим менеджером: +38 (067) 550 18 88, +38 (067) 521 48 58

Виготовлення етикеток на побутову хімію в компанії «Мультилейбл» - це просто, вигідно та зручно:

 • Допомагаємо виділити товари серед продукції фірм-конкурентів.
 • Надаємо упаковці яскравий вигляд, що привертає увагу покупців.
 • Захищаємо товари від несанкціонованого розтину та підробки.
 • Спрощуємо процес ведення обліку косметичної продукції.
 • Враховуємо усі побажання замовника.

Для замовлення етикеток на побутову хімію вам необхідно залишити заявку на нашому офіційному сайті або зателефонувати менеджеру +38 (067) 550 18 88, +38 (067) 521 48 58