Пивні етикетки
 

Продаж пивної продукції залежить від етикеток, наклеєних на поверхні. Адже за допомогою них потенційний покупець зможе дізнатися про продукт, бренд і основні його характеристики. Таким чином, пивні етикетки несуть інформативний та рекламний характер. До того ж за санітарними правилами на них має бути інформація про дату виготовлення, виробника і таке інше. Замовити пивні етикетки можна на нашому офіційному сайті.


Які етикетки для пива пропонує компанія «Мультилейбл»?


Ви можете замовити друк пивних етикеток за технологією флексодруку або цифрового друку. Обидва способи підходять для створення наклейок на пляшки. У першому випадку фарба на вибраний матеріал наноситься за допомогою гнучких форм, що розташовані на вузькорулонному рольовому апараті. Цифровий друк займає менше часу виробництва та не вимагає виведення форм. Але в будь-якому випадку зображення виходить яскравим та барвистим.

No results found.
 

ПРИКЛАДИ РОБІТ

Замовити друк


Якщо говорити про матеріал, ми можемо надрукувати пивні етикетки на папері, а також на глянцевій або матовій плівці. Всі наші матеріали мають необхідні якості та характеристики. На вибір є кілька способів обробки: тиснення та ламінування. Обидва варіанти збільшують привабливість самоклеючої етикетки. А найголовніше – підвищують надійність та довговічність.

Вартість пивних етикеток залежить від:

 • вибраного способу друку;
 • вибраного матеріалу;
 • обраного способу обробки;
 • необхідності створювати дизайн (у нас є такі послуги);
 • розміру та складності зображення;
 • тиражу.

Тому ціну рекомендується уточнювати у менеджера у процесі оформлення замовлення. Термін, знову ж таки, залежить від обсягу та складності замовлення. Якщо вартість і все інше вас влаштовуватиме, то ми приступимо до створення пивних етикеток. За бажанням можемо зробити пробники та надіслати вам для оцінки якості продукції. Якщо вам все сподобається, ми приступимо до реалізації. Якщо ж будуть якісь зауваження, ми їх оперативно усунемо.


Особливості пивних етикеток


На упаковці та етикетці обов'язково повинна бути інформація про сам товар, його виробника, склад, умови зберігання, термін придатності і так далі. До того ж, на пиві обов'язково має бути штрих-код, а також зазначено, що ця продукція тільки для повнолітніх. При цьому все має бути оформлене таким чином, щоб пивна етикетка привернула увагу клієнта, і він зміг легко та швидко знайти потрібну інформацію.

Такі етикетки повинні бути стійкими до перепадів температур, витримувати прохолоду в холодильнику та не втрачати своїх властивостей у середніх температурних умовах. Якщо наклейки для пива не відповідатимуть цим умовам, вони швидко почнуть сповзати і товарний вигляд буде зіпсований. Ми вам може гарантувати, що наші пивні наклейки виготовляються з якісних матеріалів, які мають усі ці властивості.


Як замовити друк пивних етикеток в «Мультилейбл»?


На нашому офіційному сайті є форма замовлення. У ній вам необхідно заповнити всі поля: розмір, тираж, матеріал, контактні дані та за бажанням можна завантажити макет. До речі, якщо у вас немає розробленого дизайну, наші дизайнери готові допомогти вам у цьому. Після цього наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей та узгодження проекту.

Якщо вам не хочеться залишати заявку через сайт, ви можете купити пивні етикетки, зателефонувавши нам по телефону або написати на електронну пошту. Всі контактні дані вказані у шапці та підвалі сайту. Після погодження та реалізації замовлення ми можемо доставити ваші пивні етикетки до будь-якої частини України чи будь-якої іншої країни ЄС. Усі питання можна уточнити у нашого менеджера.

Замовляйте пивні етикетки у «Мультилейбл»!

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

На упаковці та етикетці обов'язково має бути інформація про сам товар, його виробника, склад, умови зберігання, термін придатності і так далі. До того ж, на пиві обов'язково має бути штрих-код, а також зазначено, що ця продукція тільки для повнолітніх. При цьому все має бути оформлене таким чином, щоб пивна етикетка привернула увагу клієнта, і він зміг легко та швидко знайти потрібну інформацію.

Такі етикетки повинні бути стійкими до перепадів температур, витримувати прохолоду в холодильнику та не втрачати своїх властивостей у середніх температурних умовах.

Ви можете замовити друк пивних етикеток за технологією флексодруку або цифрового друку у компанії “Мультилейбл” за тел. +38 (067) 100 41 52, +38 (067) 521 48 58

Ви можете замовити друк пивних етикеток за технологією флексодруку або цифрового друку. Обидва способи підходять для створення наклейок на пляшки.

Якщо говорити про матеріал, ми можемо надрукувати пивні етикетки на папері, а також на глянсовій або матовій плівці. Всі наші матеріали мають необхідні якості та характеристики.

Тел. для замовлення +38 (067) 100 41 52, +38 (067) 521 48 58

Ви можете купити пивні етикетки, зателефонувавши нам, написати на електронну пошту або оформивши замовлення на сайті >>>

Ціну друку пивних етикеток рекомендується уточнювати в менеджера у процесі оформлення замовлення, т.к. їх вартість залежить від:

 • вибраного способу друку;
 • вибраного матеріалу;
 • обраного способу обробки;
 • необхідності створювати дизайн (у нас є такі послуги);
 • розміру та складності зображення;
 • тиражу.