Наклейки в рулонах

Наклейки в рулонах

 
No results found.
 

Компанія «Мультилейбл» забезпечить ваше виробництво сучасними, ефектними і зручними в роботі наклейки в рулонах. Ми приймаємо разові замовлення і успішно співпрацюємо з постійними клієнтами по всій Україні.

Безумовно, при покупці будь-яких товарів споживачі в першу чергу орієнтуються на зовнішній вигляд виробу: форму, цілісність, колір і інші значущі параметри і характеристики. Однак не менш важливим елементом є етикетка, яка одночасно грає і інформативну, і рекламну роль.

Зв'яжіться з нами:

 • якщо вас цікавить виготовлення невеликої кількості ярликів для пробної партії продукції (можливе виготовлення в листах і рулонах);
 • якщо вам потрібні самоклеючі етикетки в рулонах в великих обсягах і на постійній основі.

Особливості виготовлення самоклеюючих етикеток


Звертаємо вашу увагу на те, що самоклеючі етикетки можна надрукувати на різних матеріалах.

Залежно від типу вашої продукції, особливостей упаковки і вартісних вимог ви можете замовляти вироби на:

 • папері (матовому, глянсовому);
 • прозорій або металізованій плівці;
 • поліестері (синтетичній основі).

 

Кожен матеріал має свої переваги:

 • Наприклад, рулонний друк на плівці ефектно виглядає і володіє підвищеними характеристиками міцності.
 • Найбільш популярні сьогодні етикетки на глянцевому і напівглянсовому папері, а також продукція на ПВХ-основі.

 
Самоклеючі етикетки в рулонах - один з найбільш затребуваних видів поліграфічної продукції. Вони являють собою багатошаровий виріб, що складається з основи, поверхневого шару (на ньому друкується зображення і / або текст), що клеючого шару і підкладки, яка знімається в процесі приклеювання ярлика. 

Замовляючи наклейки в рулонах, друк яких ми виконуємо в короткі терміни, важливо підібрати не тільки матеріал етикетки, а й, що клейовий склад.

Вибір клею залежить від того, яку продукцію і в яких умовах реалізується. Склеювальні склади також можуть бути постійними і знімними.

 1. У випадках, коли потрібен великий і середній тираж поліграфічної продукції (≈50 тис. шт.), Ми рекомендуємо друк рулонних етикеток методом флексодруку, який дозволяє наносити якісне зображення на різні носії (папір, фольгу, плівку). При цьому використовуються безпечні екологічні фарби (така рулонний друк підходить і для харчових продуктів), причому ви можете замовити однотонну і кольорову картинку / текст. Важливі переваги - висока швидкість і прийнятна вартість.
 2. Замовникам, які планують друк на стікерах в рулоні в невеликому обсязі (≈1 тис. шт.), Більше підійде термотрансферний спосіб друку. Він також застосовується на різних матеріалах, а серед його переваг слід відзначити стійкість до перепадів температури. Фахівці «Мультилейбл» проконсультують вас з різних видів друку, щоб ви могли вибрати оптимальний варіант.

Чому варто замовити друк рулонних етикеток на замовлення від «Мультилейбл»?


Друк рулонної етикетки на замовлення варто довірити компанії "Мультилейбл" тому що:

 • Великий досвід виготовлення етикеток та стікерів для товарів різних груп (продукти харчування, промислові вироби). Звернувшись в «Мультилейбл», ви зможете купити продукцію різних розмірів (в тому числі широкоформатний варіант) і форм.
 • Виконуємо друк рулонних етикеток по готовим дизайн-проектам і не тільки: при необхідності наші фахівці допоможуть створити унікальний дизайн-макет, який дозволить максимально вигідно представити вашу продукцію.
 • Рулонний друк етикеток в «Мультилейбл» користується високим попитом, оскільки ми пропонуємо справедливі ціни, гідне якість і уважне ставлення до кожного замовника.

 


Друк наклейок в рулонах під замовлення: будь-які матеріали, обсяги, форми і зображення.


 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

У випадках, коли потрібен великий і середній тираж поліграфічної продукції (≈от 5000 тис. Шт.), Ми рекомендуємо друк рулонних наклейок методом флексодруку, який дозволяє наносити якісне зображення на різні носії (папір, фольгу, плівку). При цьому використовуються безпечні екологічні фарби (така рулонний друк підходить і для харчових продуктів), причому ви можете замовити однотонну і кольорову картинку / текст. Важливі переваги - висока швидкість і прийнятна вартість.

 

Щоб замовити етикетки в рулоні від «Мультилейбл», вам потрібно оформити замовлення по телефону, онлайн в магазині наклейок або в офісі компанії. Якщо ви знаходитесь не в Києві, приїжджати необов'язково, так як всі комунікації по параметрам замовлення, дизайну і ціні можна вести через інтернет. Готовий замовлення команда «Мультилейбл» відправить вам службою доставки («Нова пошта», «Автолюкс» та інші). Детальніше...

Сучасні самоклеючі стікери застосовуються практично у всіх сферах нашої діяльності. Етікетккі можуть використовуватися:

 • для декорації продукції;
 • для інформування про склад, місце походження, кількості тієї чи іншої продукції.

 

Етикетки можуть застосовуватися для забезпечення фірмової захисту, як рішення для логістики, від голограм до електронного стеження за товарами.

Рулонний друк етикеток (наклейок) може здійснюватися на різних матеріалах. Залежно від типу вашої продукції, особливостей упаковки і вартісних вимог ви можете замовляти вироби на:

 • папері (матовою, глянсовою);
 • прозорою або металізованої плівці;
 • поліестері (синтетичній основі).

Детальніше...