Етикетки з тисненням

Етикетки з тисненням

Замовити друк етикеток
 

Друк етикеток з тисненням – один із барвистих та ефективних способів підвищити привабливість вашої продукції. Тиснення — це нанесення на поверхню зображення за допомогою спеціального преса. Увігнуті або опуклі елементи дизайну на упаковці допоможуть грамотно розставити візуальні акценти на логотипі або назві товару, зробивши його привабливішим в очах споживача. Ми пропонуємо кілька варіантів виготовлення етикеток з тисненням у наявності та на замовлення.


Які види тиснення етикеток застосовують фахівці Multilabel


Класичне тиснення етикеток золотом (фольгування) – це популярний спосіб нанесення логотипів, зображень чи слоганів на картон, папір чи шкіру за допомогою спеціального пресу. Золота або срібна фольга з матовим, глянцевим або текстурованим покриттям допоможе втілити в життя креативні дизайнерські задумки та створити серію унікальних самоклеючих етикеток.

Залежно від температури штампу розрізняють такі види тиснення етикеток:

  1. Гаряче. Технологія застосовується лише під час роботи з матеріалами, які не плавляться при дії високих температур. Напис або зображення переноситься на етикетку спеціальним розігрітим штампом. Переваги методу – висока точність та детальність малюнка, а також його стійкість при механічних пошкодженнях. Такий спосіб завдання складно назвати економним, тому його не застосовують при малих тиражах або обмеженому бюджеті.
  2. Холодне - відрізняється простотою та доступністю витратних матеріалів. В цьому випадку адгезивний клей "друкується" на поверхні наклейки, після чого до нього відразу ж притискається фольга. Далі її надлишок видаляється з вільних від клею ділянок. Технологія ідеально підходить для оформлення упаковок з картону, поліпропілену, поліетилену, паперу та ПВХ. Процес запечатування зображення на матеріалі відбувається за рахунок впливу ультрафіолетового випромінювання – це не викликає небажаної деформації поверхні.
  3. Конгревне тиснення. Крім того, спеціалісти Multilabel пропонують тиснення методом конгреву. За допомогою цієї технології післядрукарської обробки можна отримати об'ємне зображення шляхом стиснення етикетки між контрштампом і нагрітим штампом. Зображення виходить опуклим (увігнутим) та рельєфним, приємним на дотик. Конгревне тиснення можна поєднувати з фольгуванням - таку технологію використовують для продукції преміум-класу, наприклад, для оформлення коробок з цукерками, елітного алкоголю, жіночої парфумерії та іншої продукції подарунковій упаковці.

Вибір типу тиснення наклейок залежить від бажаного художнього чи об'ємного ефекту, складності роботи та матеріалу етикетки, упаковки чи тари товару. Якщо у вас є готовий шаблон наклейок, надайте його нам, завантаживши в спеціальну онлайн-форму на сайті. Якщо ж ні — менеджери друкарні «Мультілейбл» допоможуть підібрати дизайн та спосіб тиснення відповідно до ваших побажань.

No results found.
 

Замовити друк


Чому варто замовити етикетки з тисненням у нас


Друкарня Multilabel має успішний досвід співпраці з відомими торговими марками: серед наших клієнтів бренди AROMA KAVA, UNICEF, Magelan, Оліс, Жменька, Улюблена долина, Щодня, IAROS. Ми однаково добре виготовляємо етикетки для будь-якої продукції: від набоїв, меню до пляшок елітного вина.

Що ми пропонуємо нашим покупцям:

  • Відсутність обмежень за обсягом тиражу замовлення – від 1 наклейки до «нескінченності».
  • Різноманітність розмірів етикеток – від стандартних до створених на індивідуальний запит.
  • Якісний цифровий друк етикеток.
  • Висока якість флексодруку та тиснення – наші етикетки довговічні, а зображення на них зберігають первозданний вигляд.
  • Швидке виконання замовлення: 1–7 днів при першому використанні дизайну та до 3 – для повторного.
  • Своєчасна доставка у вказаний населений пункт України транспортними компаніями «Нова пошта» та «Автолюкс».

Етикетки з тисненням дійсно привертають увагу та надають вашій продукції статусного вигляду. Використовуйте їх, щоб підвищити цінність своєї лінійки в очах споживачів. Чекаємо на вас у Multilabel!

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше