Виготовлення картонних коробок

Виготовлення картонних коробок

Замовити розрахунок
 

Команда друкарні «Мультилейбл» має досвід у виготовленні упаковки — від фірмових пакетів до складних кашованих картонних коробок на замовлення з ящиками, магнітами та ложементами. Різноманітність варіантів виконання дозволяє створювати, як недорогу продукцію для масового сегмента так і вишукану тару. Різні технології друку дозволяють виготовлення картонних коробок різних форм та видів: книжка, кришка-дно, капелюшні та інші. Особливо популярними є самозбірні конструкції, що допомагають привабливо оформити продукцію виробника.


No results found.
 

Замовити друк

 

Що потрібно для виготовлення коробок на замовлення?


Коробки з картону – поширена упаковка, що використовується скрізь. Тара з легкого та невибагливого матеріалу необхідна постачальникам для зберігання та транспортування харчової та нехарчової продукції. Екологічна упаковка не містить шкідливих речовин та захищає товари протягом тривалого часу. Постачальники на вибір можуть помістити продукцію в універсальні або брендовані коробки, що стають частиною іміджу.

Для виготовлення коробок на замовлення потрібно:

 1. Заздалегідь визначити розмір та вагу вмісту тари.
 2. Знайти приклади конструкцій, що сподобалися.
 3. Оцінити обсяг партії, від величини якої залежить вартість однієї прим.
 4. Надіслати заявку з інформацією на сайті, ел. пошту або зателефонувати до офісу.
 5. Менеджер компанії розрахує вартість виготовлення тиражу.

Клієнт може надати макет упаковки чи дизайнери компанії розроблять його під час оформлення заявки на тираж. Вартість послуги визначається після отримання завдання дизайну. Час виконання залежить від обсягу тиражу та становить 2–3 робочі дні.


виготовлення картонних коробок від Мультилейблвиробництво картонних коробок від Мультилейбл

Як замовити картонні коробки оптом?


Зв'яжіться з менеджерами друкарні «Мультилейбл» за телефоном або залиште заявку на сайті, щоб замовити картонні коробки оптом. Кадрові та технічні ресурси компанії прискорюють роботу, дозволяючи виконувати термінові замовлення з постійною якістю. Ми пропонуємо прийнятну ціну на виробництво картонних коробок та гнучкої упаковки, не роблячи обмежень на тираж, та створили умови для виготовлення дрібносерійних партій як зразок. Вся продукція виготовляється лише на замовлення. Зв'яжіться з нами і ми запропонуємо вигідний варіант співпраці.

Ми пропонуємо:

Доставка виробів:

 • самовивіз зі складу;
 • транспортною компанією "Нова Пошта" за рахунок замовника.

 З яких матеріалів можливе виготовлення коробок


Упаковка - важлива деталь, що впливає на сприйняття товару покупцем і виділяє продукцію серед схожих. Постачальники приділяють підвищену увагу упаковці продукції, створюючи фірмовий стиль та стратегію продажу.

Для виготовлення коробок на замовлення застосовуються:

 • Макулатурний або крейдований картон. Щільність матеріалу підбирається в залежності від конструкції тари, ваги та розмірів вмісту.
 • Бурий або вибілений крафт-картон. Міцний матеріал. Для виробництва картонних коробок найчастіше використовується бурий матеріал, що підкреслює натуральність виробу.
 • Мікрогофрокартон та багатошаровий гофрокартон. Такий матеріал відрізняється підвищеною міцністю та здатний зберігати цілісність вмісту тривалий час. Тара підходить для надсилання товарів поштою.
 • Каширований гофрокартон. Таким способом виготовляють міцні та барвисті картонні коробки на замовлення. Суть методу полягає у склеюванні листів з повнокольоровим друком з міцним гофрокартоном, з якого потім висікаються заготовки коробок.

Види друку під час виробництва картонних коробок


Недороге оздоблення - головна перевага картону, а механічна та хімічна обробка надають матеріалу додаткові властивості.

На ринку сьогодні представлені такі технології друку для виробництва картонних коробок:

 1. Цифровий друк — перенесення зображення на аркуш картону за допомогою принтера або друкованого пристрою. Для нанесення фарби не потрібна дорога підготовка. Спосіб підходить для виготовлення невеликого тиражу в стислий термін.
 2. Шовкотрафаретний друк - метод, що виконується за допомогою спеціальної сітки. Під тиском ракелі густа фарба через отвори потрапляє на поверхню аркуша зі створеним трафаретом. Виріб висушують під впливом гарячого повітря та спеціальних ламп.
 3. Офсетний друк – швидкісний спосіб нанесення зображення на плоскі шари на рулонних носіях. На другому етапі картинку наклеюють на гофрокартон. Спосіб підходить для виробництва картонної упаковки великими партіями, які не вимагають термінового оформлення. Варіант оптимальний для упаковки невеликого розміру.
 4. Конгревне тиснення - створення рельєфної картинки шляхом затискання між кліше. Зображення виходить опуклим на лицьовій стороні або втисненим. При тисненні фольгою на картоні залишається металізований відбиток.
 5. УФ-лакування - спосіб, що надає виробам глянець і матовість без ламінування. Лак наноситься на поверхню продукції або вибірково для виділення елементів.

Етапи виготовлення картонних коробок на замовлення


Вибір технологій друку дозволяє створювати упаковку, яка відповідає наповненню — для книг, парфумерії, косметики, продуктів харчування, текстилю та іншого.


виготовлення коробок від Мультилейблвиготовлення коробок на замовлення від Мультилейбл

Виробництво картонних коробок ведеться на автоматизованих лініях, що включають:

 • висікальні преси;
 • розмотувальні агрегати;
 • гідророзбивачі;
 • турбосепаратори;
 • клеєнаносні пристрої;
 • пульсаційні млини;
 • установки для підготовки целюлозної маси

Вибір обладнання залежить від форми та габаритів коробок. Стандартні вироби, які передаються замовнику у складеному вигляді, виготовляють на фальцювально-склейувальних лініях. Виробництво тари нестандартних форм відбувається на верстатах для формування та проклеювання упаковки.

Виготовлення картонних коробок на замовлення включає такі етапи:

 • розробка конструкції (крою) коробки з урахуванням її призначення;
 • підготовка макета – створення або перевірка електронних файлів дизайну;
 • підготовка матеріалу (картону) до друку;
 • виведення друкованих форм, замовлення вирубних штампів, кліше та витратних матеріалів;
 • друк, ламінування чи інші додаткові процеси;
 • порізка, вирубка, видалення облоя;
 • самовивіз чи доставка продукції за бажанням клієнта.

Для надання упаковці презентабельного вигляду часто застосовують лакування, ламінування та тиснення фольгою. На заключному етапі коробки з'єднуються на фальцювально-склеювальних верстатах, після чого відвантажуються замовнику.

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Замовити виготовлення картонних коробок можна на вигідних умовах компанії Мультилейбл.

Друкарня "Мультилейбл" виробляє коробки з гофрокартону маркування Е і С. Перший різновид має гладку поверхню і товщину 1,6 мм, її часто застосовують для виготовлення упаковки, для якої важливий презентабельний зовнішній вигляд. Товщина гофрокартону марки дорівнює 3,6 мм.

Всі три різновиди гофрокартону доступні у двох колірних варіантах – білому та сірому.

Різні технології друку типоаграфії "Мультилейбл" допомагають виготовляти коробки різних форм та видів: книжка, кришка-дно, капелюшні та інші. Ми пропонуємо:

 • брендовані коробки на замовлення
 • крафт коробки з логотипом і без,
 • коробки з мікрогофрокартону.

Для виготовлення картонної упаковки на замовлення потрібно:

 • Заздалегідь визначити розмір та вагу вмісту тари.
 • Знайти приклади конструкцій, що сподобалися.
 • Оцінити обсяг партії, від величини якої залежить вартість однієї прим.
 • Надіслати заявку з інформацією на сайті, ел. пошту або зателефонувати до офісу.
 • Менеджер компанії розрахує вартість виготовлення тиражу.

Залежно від методу нанесення логотипу вартість виготовлення коробки з логотипом може входити: вартість виготовлення коробки, вартість друку, вартість флексоформи та інше.

Щоб замовити картонні коробки, зв'яжіться з менеджерами друкарні «Мультилейбл» за телефоном (067) 100 41 52, (067) 550 18 88 або залиште заявку на сайті.