Коробки з логотипом

Коробки з логотипом

Замовити розрахунок
 

Брендовані коробки - це найкращий спосіб заявити про свій бренд. Вони є унікальною упаковкою, що розповідає історію фірми, що сприяє залученню нових клієнтів. Замовлення таких коробок давно перестало бути розкішшю і стало необхідністю. Їх головні функції полягають у:

 • привернення уваги потенційних покупців;
 • даруванні позитивних відчуттів;
 • поширення додаткової інформації, наприклад, контактної;
 • рекламі товарів та послуг.

Коробки з логотипом зможуть донести до цільової аудиторії інформацію про принципи та цілі організації. Логотип є візиткою бренду або торгової точки, тому його потрібно зробити частиною упаковки.

Переваги коробок, прикрашених фірмовою символікою, у тому, що вони справляють враження популярності марки. Клієнти демонструють більше довіри до таких організацій, охочіше купують їхню продукцію.

Покупці запам'ятовують дизайн коробки, де їм доставили товар і найчастіше виявляють бажання купити його знову. Упаковки з логотипом сприяють просуванню брендів. Застосування фірмової символіки у дизайні коробок є ефективною маркетинговою стратегією, завдяки якій підвищується впізнаваність бренду.


Як замовити брендовані коробки у нас?


Замовити брендовані коробки з логотипом можна на вигідних умовах в компанії “Мультилейбл”. Для оформлення замовлення необхідно виконати такі дії:

 1. Визначтеся з розмірами упаковки з урахуванням її розміру та маси товару, який має бути в ній зберігати.
 2. Визначте кількість – розмір тиражу визначає ціну кожної упаковки. Чим він більший, тим нижча вартість за одиницю.
 3. Надішліть заявку на виготовлення коробок з логотипом через форму зворотного зв'язку, у месенджерах, на електронну пошту або зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном.
 4. Менеджери оперативно зв'яжуться з вами, щоб відповісти на питання, розрахувати вартість та терміни виробництва.

Макет для друку може бути наданий замовником або підготовлений фахівцями компанії відповідно до озвучених клієнтом побажань. Під час розробки дизайну необхідно враховувати технічні особливості обраного способу виготовлення.

Вартість упаковки з логотипом визначається індивідуально і залежить від її типу, складності післядрукарської обробки, матеріалів, що застосовуються.

No results found.
 

Замовити друк

 

Які бувають коробки з логотипом на замовлення?


Коробки з логотипом на замовлення прийнято класифікувати кілька різновидів, вони відрізняються формою, розміром, матеріалом виготовлення. Бувають квадратними та прямокутними, великими та маленькими.

Багато компаній виявляють бажання замовити упаковку з логотипом "пачку" або "пенал". Існують подарункові коробки з фірмовою символікою, їх купують з особливих випадків.

Підвищений попит має упаковка з гофрокартону, «шоубокси», «пиріжки», «трикутники». В окрему категорію виділяють брендовані коробки у Києві під овочі. Для виготовлення застосовується картон різного кольору. Зразки можна переглянути на сайті.

Ми виробляємо коробки з гофрокатону маркування Е і С. Перший різновид має гладку поверхню і товщину 1,6 мм, її часто застосовують для виготовлення упаковки, для якої важливий презентабельний зовнішній вигляд. Товщина гофрокартону марки дорівнює 3,6 мм.

Існує ще гофрокартон, що налічує п'ять шарів - 2 гофрованих та 3 плоских. Товщина такого матеріалу складає 6 мм.

Всі три різновиди гофрокартону доступні у двох колірних варіантах – білому та сірому.

Коробки з логотипом на замовлення мають широку сферу застосування, у яких упаковують:

 • одяг;
 • косметику;
 • дитячі товари;
 • ліки;
 • прикраси;
 • сувенірну продукцію

Також наша компанія пропонує виготовлення крафтових коробок оптом і різних видів коробок з мікрогофрокартону.


виготовлення коробок з логотипом від Мультилейблзамовити коробки з логотипом від Мультилейбл

Методи друку на брендованих коробках в Києві


Нанесення логотипів при виготовленні картонних коробок виконується різними методами, найчастіше це друк. Способи друку можуть бути різними, у кожного з них є свої плюси та мінуси.

Якщо терміни підтискають, можна скористатися технологією цифрового друку. Цей тип друку значно прискорює процес виробництва і дає можливість виготовити брендовану коробку в Києві кількістю 1 штука.

Ще один популярний спосіб нанесення фірмової символіки на картонні коробки – флексодрук. Ця методика забезпечує високу якість продукції. Підходить для роботи з різними матеріалами від картону до паперу та фольги. До переваг флексодруку друку відносять нижчу собівартість при великих обсягах робіт, високу швидкість виготовлення великих партій.

Не менш потрібний шовкотрафаретний друк. Переваги цієї технології полягають в універсальності та демократичній вартості. Вона дозволяє наносити логотипи на картонні коробки, фольгу, метал. Ця технологія друку забезпечує вологостійкість упаковки.

Деякі організації замовляють виготовлення коробок із логотипом із використанням цифрового друку. Ця методика передбачає перенесення зображень на картонну чи паперову основу лазерним, струминним принтером чи друкарською машинкою. Її перевага полягає у прийнятній вартості при невеликих обсягах, коротких термінах виконання замовлення, можливості зміни кольору та малюнка. Нестача пов'язана з обмеженнями за розміром упаковки.


Етапи виготовлення коробок із логотипом


Виготовлення коробок з логотипом виконується в кілька послідовних етапів і включає:

 1. Збір відомостей про продукцію клієнта.
 2. Розробка конструкції упаковки з урахуванням характеристик товару.
 3. Розробку дизайн-макету відповідно до представлених замовником матеріалів.
 4. Погодження макетів, ціни та термінів.
 5. Виробничий процес.

Клієнтам надається можливість вибору між схожим шаблоном та розробкою індивідуальної конструкції.

Замовники самі вирішують, як наносити логотипи на коробки. Вибираючи той чи інший варіант, вони керуються наявним бюджетом і терміновістю виконання замовлення.

За запитом може бути виготовлений зразок пробний упаковки з фірмовою символікою.

Крім друку на коробках логотипу можна замовити додаткові послуги, наприклад, кашкування – наклейку тонкого паперового шару на картонну основу з метою підвищення міцності та зносостійкості упаковки.

 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Замовити брендовану коробку з логотипом можна на вигідних умовах компанії “Мультилейбл”.

"Мультилейбл" виготовляємо коробки з логотипом на замовлення для:

 • одягу;
 • косметику;
 • дитячих товарів;
 • ліків;
 • прикрас;
 • сувенірної продукції.

Також наша компанія пропонує виготовлення крафтових коробок оптом та різних видів коробок із мікрогофрокартону.

Друкарня "Мультилейбл" виробляє коробки з гофрокартону маркування Е і С. Перший різновид має гладку поверхню і товщину 1,6 мм, її часто застосовують для виготовлення упаковки, для якої важливий презентабельний зовнішній вигляд. Товщина гофрокартону марки дорівнює 3,6 мм.

Всі три різновиди гофрокартону доступні у двох колірних варіантах – білому та сірому.

Вартість упаковки з логотипом визначається індивідуально і залежить від її типу, складності післядрукарської обробки, матеріалів, що застосовуються.

✔️ Замовити упаковку з логотипом можна на вигідних умовах у компанії “Мультилейбл”. Для оформлення замовлення необхідно звернутися за тел. (067) 100 41 52, (067) 550 18 88 або в інший зручний для Вас спосіб.