Наклейки з логотипом

Наклейки з логотипом

Замовити друк етикеток
 
 

Замовити друк


Наклейки з логотипом (стікери) - простий і ефективний маркетинговий інструмент, який легко і ненав'язливо просуває ваш бренд. Їх можна використовувати для брендування продукції, оформлення упаковки, персоналізації робочих інструментів співробітників або в якості презенту клієнтам. Ви можете не проводити активні рекламні дії, а наклейки все одно будуть працювати на підвищення впізнаваності вашого бренду.

Стікери з логотипом можуть виділяти із загальної маси будь-які товари та інформаційні матеріали, завдяки яскравому незвичайному дизайну. Надруковані на зручній самоклеящейся плівці, вони прості у використанні навіть для непрофесіоналів.


Які наклейки з логотипом можна замовити в "Мультилейбл"?


Перш ніж замовити наклейки з логотипом, потрібно визначити вид стікерів, який найкраще підійде під ваш запит. Замовлення універсальних наклейок великим тиражем значно знизить ціну кожного окремого стікера - і ви отримаєте відмінний рекламний матеріал набагато вигідніше.

Залежно від матеріалу, на якому вони надруковані, наклейки бувають:

 • самоклеючі;
 • сухі;
 • об'ємні,
 • фігурні,
 • прозорі.

 

Наприклад, якщо вам потрібно брендировать продукцію для дітей, доречно використовувати об'ємні стікери з логотипом: вони мають опуклу форму, за рахунок чого можуть виглядати особливо помітно й привертати увагу дитини. Таким чином, товар буде краще запам'ятовуватися і виділятися на тлі інших.


Як виготовити наклейки з власним логотипом?


Вже більше 10 років «Мультилейбл» пропонує виготовити наклейки з логотипом для різних компаній. Фахівці компанії можуть запропонувати безліч видів матеріалів, на яких краще надрукувати стікери, які підходять під ваш індивідуальний запит. В каталозі більше 1500 основ для друку, а якщо ні одна з них не підійде - команда знайде і замовить для вас потрібний матеріал безпосередньо у європейського постачальника з продукцією перевіреної якості.

 1. Щоб замовити стікери з логотипом, потрібно надати логотип вашої компанії в певному форматі ( «ai», «eps» або «cdr») або ж скласти технічне завдання для дизайнера «Мультилейбл».
 2. Дизайнер підготує 3 ескіза на вибір, після чого ви виберете найбільш підходящий, який буде доопрацьований і відправлений до друку.
 3. «Мультилейбл» робить наклейки з логотипом на замовлення, з нуля створюючи їх під ваш запит: дизайн, матеріал і навіть форму стікерів.
 4. Ви можете надрукувати від круглих одноколірних наклейок для класифікації офісних папок до вузькоспеціалізованих стікерів складної форми для оформлення наукових приладів.
 5. Для кожного замовлення виготовляється спеціальне кліше, яке можна буде використовувати для повторних тиражів.

Скільки часу займає виготовлення наклейки з логотипом?


Термін друку наклейок з логотипом розраховується індивідуально:

 • він залежить від складності дизайну (від 1 дня),
 • швидкості узгодження і друку (5-7 днів для першого використання кліше і 3 дні для повторних).

Також термін залежить від тиражу. Мінімальний та максимальний можливий для замовлення тираж - не обмежений.

Готовий замовлення надрукованих стікерів ви отримаєте на вибір в листах або рулонах. Для цього не обов'язково бути в Києві: всю комунікацію по дизайну і роботі друкарні можна вести віддалено, а готову продукцію команда «Мультилейбл» відправляє в будь-яке місто України зручною вам поштовою службою або службою доставки ( «Нова пошта», «Укрпошта», «Автолюкс» та інші).

Команда «Мультилейбл» на 100% впевнена в якості своєї роботи: компанія - лідер на ринку вже більше 10 років. Для клієнтів, які переходять в «Мультилейбл» після співпраці з іншими друкарнями, діють ексклюзивні умови.


 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Наклейки (стікери) з логотипом - простий і ефективний маркетинговий інструмент, який легко і ненав'язливо просуває ваш бренд. Їх можна використовувати для брендування продукції, оформлення упаковки, персоналізації робочих інструментів співробітників або в якості презенту клієнтам. Ви можете не проводити активні рекламні дії, а наклейки все одно будуть працювати на підвищення впізнаваності вашого бренду. Детальніше...

Щоб замовити стікери з логотипом, потрібно надати логотип вашої компанії в певному форматі («ai», «eps» або «cdr») або ж скласти технічне завдання для дизайнера «Мультилейбл». Дизайнер підготує 3 ескізу на вибір, після чого ви виберете найбільш підходящий, який буде доопрацьований і відправлений до друку.

«Мультилейбл» друкує наклейки з логотипом на замовлення, з нуля створюючи їх під ваш запит. Детальніше..

Термін друку розраховується індивідуально: він залежить від складності дизайну (від 1 дня), швидкості узгодження і друку (5-7 днів для першого використання кліше і 3 дні для повторних). Також термін залежить від тиражу. Готове замовлення надрукованих стікерів з Вашим логотипом отримаєте на вибір в листах або рулонах. Детальніше...

У нашій друкарні можна замовити друк етикеток на власний макету або залучити до його розробки професійних дизайнерів.

З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

 • виготовлення наклейок на замовлення здійснюється швидко;
 • пропонуємо велике різноманіття форм і розмірів наклейок за доступними цінами;
 • друкуємо і об'ємні, і невеликі тиражі, необхідні для коригування макета або вибору матеріалів;
 • гарантуємо високу якість продукції: етикетка буде міцно триматися і збереже первозданний вигляд навіть через кілька років;
 • забезпечуємо високий рівень сервісу;
 • виконуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України завдяки співпраці з найбільшими перевізниками: «Автолюкс», «Нова пошта», «Делівері» та ін.

У нас також можна придбати допоміжне обладнання для роботи з самоклеяться етикетками.

Для замовлення етикеток в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!