Друк рекламних наклейок

Друк рекламних наклейок

Замовити друк етикеток
 

Рекламні наклейки

З огляду на величезну конкуренцію серед будь-яких категорій продукції на ринку, останнім часом стає все важче залучати нову аудиторію. Відмінним рішенням, з точки зору маркетингу, може стати друк рекламних наклейок. Наприклад, виготовлення наклейок із зображенням бренду - це хороший спосіб реклами, який обов'язково принесе свої плоди. Друкарня «Multilabel» - лідер на ринку в цій сфері в Україні. Скориставшись послугами цієї компанії, ви гарантовано отримаєте друк найвищої якості за доступною ціною. Але для початку варто з'ясувати, що собою представляють рекламні стікери і для кого вони призначені.


Які особливості та функції рекламних наклейок?


Ні для кого не секрет, за яким принципом працюють рекламні наклейки: 

 1. Це певне зображення або текст, надрукований на самоклеючому матеріалі.
 2. Звичайні наклейки в основному створюються для розваги або прикраси.
 3. Рекламні стікери, в свою чергу, мають певну мету - вплив на покупців.
Думаєте, що це неможливо? Зверніть увагу, що, роблячи вибір в магазині, ви чомусь знаєте майже всі представлені бренди, хоча деякі з них навіть ніколи не використовували.
 
Функції, які виконують рекламні наклейки:
 
 • Реклама діє на підсвідомість людей в будь-якому вигляді. Не обов'язково транслювати товар по телевізору, адже навіть рекламні наклейки в транспорті або на вітринах грають свою роль. Але при цьому такий спосіб реклами порівняно набагато дешевше.
 • Ще одна важлива функція рекламних наклейок - надання інформації про товар. Дуже важливо донести покупцеві всі необхідні дані про ту чи іншої продукції. Клієнт погодиться купити товар тільки в тому випадку, якщо буде повністю впевнений в його якості. Рекламний стікер надає цю інформацію в короткій і зрозумілій формі.

Чому варто замовити друк рекламних наклейок в Києві у «Multilabel»?


Якщо ви вирішили замовляти друк рекламних наклейок в Києві, зупиніть свій вибір на друкарні «Мультилейбл».

Вона має ряд переваг в порівнянні з конкурентами:

 1. Висока якість роботи. 13 років досвіду і сучасна техніка допомагають виробляти рекламні наклейки відмінної якості;
 2. Швидкість. На створення дизайну і виробництво наклейок піде не більше тижня. Якщо у вас немає можливості чекати, ви можете зробити термінове замовлення;
 3. Надійні постачальники. Компанія співпрацює тільки з перевіреними постачальниками з країн Європейського Союзу.


З огляду на все вищесказане, рекламні наклейки - це вигідний маркетинговий хід, який допоможе залучити нову аудиторію для того чи іншого товару. Вони використовуються всюди - в метро, ​​автобусах, на вітринах, в ліфтах і т.д. А компанія «Мультилейбл» - це друкарня, яка допоможе втілити в життя будь-який дизайн, форму і колір наклейки.

No results found.
 

Замовити друк


Які матеріали використовуються для виготовлення рекламних наклейок?


Виготовити рекламні наклейки можна з самих різних матеріалів. Саме на це варто звертати свою увагу при виборі, адже від матеріалу залежать міцність, зовнішній вигляд і легкість в застосуванні.

У компанії «Multilabel» друк рекламних наклейок може здійснюватися на таких матеріалах:

 • Самоклеючий папір (матовий або глянсовий);
 • Фольгований папір (золотого або срібного кольору);
 • Плівка для друку.

Найчастіше велике значення для покупців має ціна. Друк на папері користується величезною популярністю через порівняно низьку вартість. Але натомість ви отримуєте недостатньо міцний матеріал, який не переносить вологу і вогкість. Якщо ваші наклейки будуть застосовуватися під відкритим небом, папір - це не найкращий спосіб для друку. Будьте готові, що опади незабаром їх зіпсують.

Плівка має набагато більшу міцність. Вона краще переносить вологу і зможе прослужити набагато довше. Як результат, друк кольорових наклейок на плівці обійдеться вам дорожче. Тут вибір за клієнтом - ціна або якість.

Крім матеріалу в основі наклейок, важливо вибрати правильний клей. Друкарня «Мультилейбл» виготовляє рекламні наклейки з двома видами клею:

 • Клей з додаванням каучуку
 • Клей з додаванням акрилу.

Каучукова основа робить клей міцнішим. У підсумку, ваша наклейка протримається на своєму місці досить довго, незважаючи на вплив зовнішнього середовища. Акрил, в свою чергу, робить клей трохи м'якше. Він має не настільки великий термін служби, як каучуковий клей. Але все ж у нього є величезна перевага. Наклейку на основі акрилового клею можна швидко і безслідно зняти. Наприклад, якщо це був рекламний логотип на вітрині магазину або ресторану, ви зможете в будь-який момент забрати наклейку, і при цьому на поверхні не залишиться помітних слідів.


Яких форм і розмірів друкують рекламні наклейки у у «Multilabel»?


Друк рекламних наклейокФорма, розмір, колір рекламного стікера також грають далеко не останню роль. Наклейка повинна виглядати привабливо для покупців, бути яскравою і помітною. Люди завжди купують товар очима. Тому реклама повинна якимось чином залишитися в підсвідомості людини.

Завдяки сучасним технологіям, поліграфія може створити наклейку будь-якого виду.

У компанії «Мультилейбл», в основному, виготовляють рекламні наклейки в таких формах:

 • коло
 • овал
 • квадрат
 • прямокутник.


Це стандартні геометричні фігури, які найбільш близькі для покупців. Зверніть увагу, реклама в таких формах оточує нас всюди. Але якщо вам захотілося чогось особливого, друкарня «Multilabel» виконає всі ваші бажання. Ви можете зробити індивідуальне замовлення і створити наклейку абсолютно в будь-якій формі.

Поліграфічні послуги багато в чому залежать від обладнання. Наприклад, яскравість і кількість кольорів можуть значно вплинути на результат. А кольорова палітра, в першу чергу, залежить від техніки. Компанія «Мультилейбл» працює за допомогою 6-фарбових машин. Цього більш ніж достатньо, щоб забезпечити високу якість друку кольорових рекламних наклейок.

Ціна товару залежить і від його розміру. Величезні рекламні наклейки коштують набагато дорожче через більшої кількості витраченого матеріалу. Але такі стікери привертають багато уваги з боку покупців.

 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Рекламні стікери виготовляються з різних матеріалів. Саме на це варто звертати свою увагу при виборі, адже від матеріалу залежать міцність, зовнішній вигляд і легкість в застосуванні. У компанії «Multilabel» друк рекламних наклейок може здійснюватися на таких матеріалах:

 • Самоклеящаяся папір (матова або глянсова);
 • Фольгированная папір (золотого або срібного кольору);
 • Плівка для друку.

Детальніше...

Друкарня «Мультилейбл» виготовляє рекламні наклейки з двома видами клею:

 • Клей з додаванням каучуку (міцний, незважаючи на вплив зовнішнього середовища)
 • Клей з додаванням акрилу (можна швидко і безслідно зняти)

Детальніше...

Щоб замовити друк кольорових наклейок від «Мультилейбл», вам потрібно оформити замовлення по телефону, онлайн в магазині наклейок або в офісі компанії. Якщо ви знаходитесь не в Києві, приїжджати необов'язково, так як всі комунікації по параметрам замовлення, дизайну і ціні можна вести через інтернет. Готовий замовлення команда «Мультилейбл» відправить вам службою доставки («Нова пошта», «Автолюкс» та інші). Детальніше...

 

Звичайні наклейки в основному створюються для розваги або прикраси. Рекламні наклейки, в свою чергу, мають певну мету - вплив на покупців.

Ще одна важлива функція рекламних наклейок - надання інформації про товар. Дуже важливо донести покупцеві всі необхідні дані про ту чи іншої продукції. Клієнт погодиться купити товар тільки в тому випадку, якщо буде повністю впевнений в його якості. Рекламний стікер надає цю інформацію в короткій і зрозумілій формі.