Цифровий друк етикеток в Києві

Цифровий друк етикеток в Києві

Замовити розрахунок
 

«Мультилейбл» - професійна друкарня з багаторічним досвідом роботи, пропонує широкий спектр послуг. Один із провідних напрямків діяльності компанії - цифровий друк наклейок та етикеток різноманітних форм і різноманітних дизайнів на різних матеріалах.

Ми використовуємо професійне обладнання (комп'ютери та принтери), що дозволяє виробляти якісний друк не тільки на всіх видах паперу і картону, а й на плівці (звичайна, самоклеюча, фольгована, прозора), поліестері та інших матеріалах під замовлення. Однією з найбільш затребуваних послуг є цифровий друк етикеток на самоклеючому папері в рулонах.

Нещодавно наш виробничий цех поповнився новітньої високопродуктивної повноколірного машиною RICOH Pro C7200x, що дозволяє друкувати до 85 сторінок в хвилину (формату А4). Постпечать може виконуватися на машині холодного або гарячого тиснення, з ротаційної або поздовжньої різкою.


Як зробити замовлення на цифровий друк етикеток в компанії «Мультилейбл»?

 1. Зателефонувати або написати менеджеру.
 2. Уточнити деталі замовлення: форму, вид, розмір, кількість етикеток.
 3. Надати макет в будь-якому графічному форматі. Растрові зображення повинні бути з роздільною здатністю не менше 300 dpi.

 

Отримати виконане замовлення в будь-якій точці України зручною транспортною компанією в обумовлені терміни.

Готові вироби можна отримати на підкладці або без неї. Ціни на цифровий друк етикеток залежать від їх розміру і кількості. Мінімальне замовлення - 1 лист. Однак, чим більший тираж замовлений, тим нижче виходить вартість кожної одиниці готової продукції.

 

No results found.
 

Замовити друкВиди наклейок при цифровому друці та їх призначення


Наклейки і етикетки - це важлива складова рекламного маркетингу кожної організації. Їх призначення - привернути увагу, донести важливу інформацію.

Існує багато видів етикеток і наклейок. Серед них можна виділити кілька основних:

 • для сувенірної продукції, рекламних матеріалів і офісного приладдя з логотипом компанії;
 • для безалкогольних та алкогольних напоїв, господарських та дитячих товарів, продуктів харчування та іншої продукції (зі штрих-кодом і без нього);
 • для автомобілів (розміщуються в салоні і кузові, на стеклах);
 • для вітрин з метою їх прикраси або повідомлення важливої ​​інформації, наприклад, про що проводиться акції або розпродажу;
 • для маркування вантажів, що транспортуються.

 

цифровий друк наклейок в Києві


Також можлива цифровий друк наклейок у вигляді інформаційних табличок і покажчиків, гарантійних пломб, що захищають від розтину (наприклад, для побутової техніки), рекламних стікерів, які розміщують в місцях продажів, наземному транспорті і метро. Виробляємо поштові наклейки, шкільні наклейки (смайлики для оцінок), бланки етикеток і ексклюзивні види поліграфічної продукції за індивідуальним замовленням.

Форма наклейки може бути абсолютно будь-який - круглої, овальної, квадратної, прямокутної і будь-який інший. Цифровий друк стікерів можливий на стандартних аркушах А4 або на папері іншого розміру.


Переваги цифрового друку:

 • найвища якість, яскраві і насичені кольори;
 • стійкість до впливу зовнішніх факторів;
 • широкий спектр матеріалів;
 • відсутність додрукарської підготовки;
 • оперативне виготовлення;
 • доступна вартість;
 • реалізація індивідуальних замовлень.

 

Якщо вам потрібен невеликий тираж наклейок, краще рішення - це цифровий друк етикетки в Києві. Звертайтеся в «Мультилейбл» - ми гарантуємо професійне рішення будь-якої, навіть найскладнішої, завдання.

 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше