Етикетки для ресторанів

Етикетки для ресторанів

Замовити друк етикеток
 
 

Замовити друк

Наклейки 7 дней неделиКомпанія «Мультилейбл» спільно з провідними кухарями України розробила новий продукт «НАКЛЕЙКИ 7 ДНІВ ТИЖНЯ».

Наклейки призначені для організації контролю обороту продуктів за принципом «Перший прийшов, перший пішов» - (First in, first out) FIFO. Захистом наклейок на кухні від випадкових протікань і падінь служить багаторазова ударопрочная упаковка «Диспенсер».

Диспенсер - виготовлений з ПЕТ матеріалу, і надійно фіксує рулони з етикеткою. В диспенсері міститься 7 рулонів по 300 або 500 наклейок (залежить від виду наклейки). Маркування продуктів харчування призначена для використання на кухні і відмінно підходить для відстеження обертання продуктів в закладах пов'язаних з громадським харчуванням.

 

Наклейки 7 днів тижня допомагають скоротити кількість відходів у виробництві!

Використання системи First in, First out (FiFo) гарантує, що першими будуть використані продукти придбані раніше, значно скорочуючи кількість відходів. Завдяки рулонів з наклейками, які мають досить яскравий дизайн і індивідуальний колір для кожного дня тижня, співробітники зможуть легко визначити термін зберігання, і ефективно налаштувати оборот продуктів харчування на Вашій кухні.

Круглые наклейки 7 дней недели Прямоугольные наклейки 7 дней недели

Кожна наклейка містить напис на двох мовах: українською та англійською.

Наклейки «7 днів тижня» виготовлені з самоклеющейся паперу в якій використаний клей з легкої адгезію. Даний тип клею дозволяє легко знімати наклейку з поверхні, не залишаючи слідів.

Ідеально підходять для багаторазових скляних, металевих або пластикових контейнерів. Мають робочий діапазон температур від -40С до 180С.

Додатково у нас можна придбати будь-яку кількість рулонів в необхідному дизайні для зміни в уже існуючий диспенсер.

Наклейки в різних стилях і розмірах на всі «7 днів тижня» в Мультилейбл!

 

Переваги співпраці з “Мультилейбл”

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Маркування продуктів харчування стікерами для ресторанів відмінно підходить для відстеження обертання продуктів в ресторани та інших закладах пов'язаних з громадським харчуванням. Дозволяє організувати контроль обороту продуктів за принципом «Перший прийшов, перший пішов» - (First in, first out) FIFO. Детальніше...

Використання системи First in, First out (FiFo) гарантує, що першими будуть використані продукти придбані раніше, значно скорочуючи кількість відходів. Завдяки рулонів з стікерами для маркування продуктів, які мають досить яскравий дизайн і індивідуальний колір для кожного дня тижня, співробітники зможуть легко визначити термін зберігання, і ефективно налаштувати оборот продуктів харчування на Вашій кухні. Детальніше...

 

Стікери для продуктів мають робочий діапазон температур від-40оС до 180оС. Ідеально підходять для багаторазових скляних, металевих або пластикових контейнерів. Детальніше...

Щоб замовити друк етикеток для харчових продуктів в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення;
 • • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • • організовують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу! Детальніше...

Залежно від того, до якої групи належить конкретний товар, етикетка повинна бути виготовлена ​​відповідно до вимог до оформлення, розміщення інформації на ній і т.д.

Наклейки для продуктів харчування призначені для організації контролю їх обороту за принципом «Перший прийшов, перший пішов» - (First in, first out) FIFO.

Для такого виду стікерів "Мутилейбл" пропонує до полнительную захист для наклейок на кухні від випадкових проток і падінь - багаторазова ударопрочная упаковка «Диспенсер».

Диспенсер - виготовлений з ПЕТ матеріалу, і надійно фіксує рулони з етикеткою. В диспенсері міститься 7 рулонів по 300 або 500 наклейок (залежить від виду наклейки). Маркування продуктів харчування призначена для використання на кухні і відмінно підходить для відстеження обертання продуктів в закладах пов'язаних з громадським харчуванням.

У нашій друкарні можна замовити друк етикеток на власний макету або залучити до його розробки професійних дизайнерів.

З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

 • виготовлення наклейок на замовлення здійснюється швидко;
 • пропонуємо велике різноманіття форм і розмірів наклейок за доступними цінами;
 • друкуємо і об'ємні, і невеликі тиражі, необхідні для коригування макета або вибору матеріалів;
 • гарантуємо високу якість продукції: етикетка буде міцно триматися і збереже первозданний вигляд навіть через кілька років;
 • забезпечуємо високий рівень сервісу;
 • виконуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України завдяки співпраці з найбільшими перевізниками: «Автолюкс», «Нова пошта», «Делівері» та ін.

У нас також можна придбати допоміжне обладнання для роботи з самоклеяться етикетками.