Стікери для продуктів

Стікери для продуктів

Замовити друк етикеток
 
 

Замовити друк


Наклейки 7 дней неделиКомпанія «Мультилейбл» спільно з провідними кухарями України розробила новий продукт «НАКЛЕЙКИ 7 ДНІВ ТИЖНЯ».

Наклейки призначені для організації контролю обороту продуктів за принципом «Перший прийшов, перший пішов» - (First in, first out) FIFO. Захистом наклейок на кухні від випадкових протікань і падінь служить багаторазова ударопрочная упаковка «Диспенсер».

Диспенсер - виготовлений з ПЕТ матеріалу, і надійно фіксує рулони з етикеткою. В диспенсері міститься 7 рулонів по 300 або 500 наклейок (залежить від виду наклейки). Маркування продуктів харчування призначена для використання на кухні і відмінно підходить для відстеження обертання продуктів в закладах пов'язаних з громадським харчуванням.

 


Наклейки 7 днів тижня допомагають скоротити кількість відходів у виробництві!


Використання системи First in, First out (FiFo) гарантує, що першими будуть використані продукти придбані раніше, значно скорочуючи кількість відходів. Завдяки рулонів з наклейками, які мають досить яскравий дизайн і індивідуальний колір для кожного дня тижня, співробітники зможуть легко визначити термін зберігання, і ефективно налаштувати оборот продуктів харчування на Вашій кухні.


Круглые наклейки 7 дней неделиПрямоугольные наклейки 7 дней недели

Кожна наклейка містить напис на двох мовах: українською та англійською.

Наклейки «7 днів тижня» виготовлені з самоклеющейся паперу в якій використаний клей з легкої адгезію. Даний тип клею дозволяє легко знімати наклейку з поверхні, не залишаючи слідів.

Ідеально підходять для багаторазових скляних, металевих або пластикових контейнерів. Мають робочий діапазон температур від -40С до 180С.

Додатково у нас можна придбати будь-яку кількість рулонів в необхідному дизайні для зміни в уже існуючий диспенсер та можно замовити друк меню.


Наклейки в різних стилях і розмірах на всі «7 днів тижня» в Мультилейбл!


 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Стікери для продуктів мають робочий діапазон температур від-40оС до 180оС. Ідеально підходять для багаторазових скляних, металевих або пластикових контейнерів. Детальніше...

Щоб замовити друк етикеток для харчових продуктів в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

  • • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення;
  • • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
  • • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
  • • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
  • • організовують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу! Детальніше...

Маркування продуктів харчування стікерами для ресторанів відмінно підходить для відстеження обертання продуктів в ресторани та інших закладах пов'язаних з громадським харчуванням. Дозволяє організувати контроль обороту продуктів за принципом «Перший прийшов, перший пішов» - (First in, first out) FIFO. Детальніше...

Залежно від того, до якої групи належить конкретний товар, етикетка повинна бути виготовлена ​​відповідно до вимог до оформлення, розміщення інформації на ній і т.д.

Наклейки для продуктів харчування призначені для організації контролю їх обороту за принципом «Перший прийшов, перший пішов» - (First in, first out) FIFO.

Для такого виду стікерів "Мутилейбл" пропонує до полнительную захист для наклейок на кухні від випадкових проток і падінь - багаторазова ударопрочная упаковка «Диспенсер».

Диспенсер - виготовлений з ПЕТ матеріалу, і надійно фіксує рулони з етикеткою. В диспенсері міститься 7 рулонів по 300 або 500 наклейок (залежить від виду наклейки). Маркування продуктів харчування призначена для використання на кухні і відмінно підходить для відстеження обертання продуктів в закладах пов'язаних з громадським харчуванням.

Використання системи First in, First out (FiFo) гарантує, що першими будуть використані продукти придбані раніше, значно скорочуючи кількість відходів. Завдяки рулонів з стікерами для маркування продуктів, які мають досить яскравий дизайн і індивідуальний колір для кожного дня тижня, співробітники зможуть легко визначити термін зберігання, і ефективно налаштувати оборот продуктів харчування на Вашій кухні. Детальніше...

 

Компанія «Мультілейбл» спільно з провідними кухарями України розробила новий продукт «НАКЛЕЙКИ 7 ДНІВ ТИЖНЯ».

Наклейки призначені організації контролю обороту товарів за принципом «Перший прийшов, перший пішов» - (First in, first out) FIFO. Захистом наклейок на кухні від випадкових проток і падінь служить багаторазове ударостійке впакування «Диспенсер».