Інформаційні наліпки

Інформаційні наліпки

Замовити друк етикеток
 
 

Замовити друк

Інформаційні наклейки використовуються для маркування упаковки будь-якої продукції, особливо у випадках, коли товар крихкий або чутливий до зовнішніх факторів (температури, перевертання, вологості, тряски і так далі). Найчастіше ці дані відзначені на заводський коробці, але в разі транспортування товари можуть бути упаковані додатково, тобто інформацію необхідно продублювати.

Щоб безпечно доставляти вашу продукцію клієнтам, можна замовити інформаційні стікери і маркувати ними упаковку для компанії, що перевозить вантаж.

Стандартні пакети стікерів

Для найбільш поширених запитів для перевезення крихкого вантажу фахівці «Мультилейбл» розробили пакети стандартних наклейок:

 • Стікер «Крихке» для тендітних товарів - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні;
 • Стікер «Скло» для скляних товарів - розмір 70 х 70 мм, 500 штук в рулоні;
 • Стікер «Крихке + Вгору» для товарів, чутливих до перевертання - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні.

 

Наклейки надруковані на білому папері з яскравими червоними знаками і написами, які добре видно на будь-якій упаковці.

Інфостікери під замовлення

Якщо ваша продукція більш специфічна, ви можете замовити інформаційні наклейки з індивідуальними параметрами. Компанія «Мультилейбл» вже більше 10 років лідирує на ринку України в сфері виготовлення наклейок та етикеток. В асортименті компанії більше 1500 найменувань матеріалів, на яких можна надрукувати ваші стікери: папір, планка, фольга та інші - тільки від перевірених європейських постачальників. Якщо у вас дуже специфічний запит, під який не підходить жоден з матеріалів, команда знайде, замовить і доставить вам потрібну основу під стікери протягом двох тижнів.

Друк інформаційних наклейок можна зробити на вашу дизайну або розробити макет на підставі технічного завдання. Дизайнери компанії запропонують вам 3 ескізи на вибір і доведуть до ідеалу той варіант, який ви погодите.

Інформаційні стікери не обов'язково повинні містити виключно інформацію про доставку для логістичної компанії - вони можуть одночасно виступати в якості рекламних матеріалів. Наприклад, на наклейку можна додати ваш логотип, слоган, переваги вашого товару і так далі. Клієнт, а також всі, хто побачить посилку з товаром по дорозі від вас до нього, перетворяться в аудиторію вашого рекламного посилання. До того ж інфостікер може поліпшити зовнішній вигляд упаковки продукції, якщо креативно підійти до його дизайну.

Терміни, ціни і доставка

Після того як узгоджені матеріали і дизайн, починається останній етап - друк інформаційних стікерів. Залежно від тиражу, вартість розраховується індивідуально. Чим більше тираж - тим нижче ціна однієї наклейки. Мінімальний та максимальний тираж для замовлення -  не обмежений.

Залежно від замовлення, термін друку також може бути різним: 5-7 днів для першого використання кліше дизайну і до 3 днів для повторних використань.

Щоб купити інфостікери в «Мультилейбл», вам не потрібно перебувати саме в Києві. Вся комунікація по дизайну, матеріалів і роботі друкарні може вестися віддалено. Коли поліграфічні роботи закінчені, команда упакує і відправить ваше замовлення в будь-яке місто по пошті або за допомогою зручної служби доставки.

Компанія «Мультилейбл» дуже пишається якістю своєї продукції: наклейки друкуються тільки на висококласному обладнанні з використанням найкращих матеріалів. Стікери НЕ відклеюються, не стираються, довго зберігаються і довго тримають колір.

Переваги співпраці з “Мультилейбл”

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Інформаційні наклейки використовуються для маркування упаковки будь-якої продукції, особливо у випадках, коли товар крихкий або чутливий до зовнішніх факторів (температури, перевертання, вологості, тряски і так далі). Найчастіше ці дані відзначені на заводський коробці, але в разі транспортування товари можуть бути упаковані додатково, тобто інформацію необхідно продубліровать. Подробнее ...

Для найбільш поширених запитів для перевезення крихкого вантажу фахівці «Мультилейбл» розробили пакети стандартних наклейок:

 • • Стікер «Кріхке» для тендітних товарів - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні;
 • • Стікер «Скло» для скляних товарів - розмір 70 х 70 мм, 500 штук в рулоні;
 • • Стікер «Кріхке, вгору» для товарів, чутливих до перевертання - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні.

Наклейки надруковані на білому папері з яскравими червоними знаками і написами, які добре видно на будь-якій упаковці. Детальніше... 

Щоб замовити інформаційні наклейки в «Мультилейбл», вам не потрібно перебувати в Києві. Вся комунікація по дизайну, матеріалів і роботі друкарні може вестися віддалено. Коли поліграфічні роботи закінчені, команда упакує і відправить ваше замовлення в будь-яке місто по пошті або за допомогою зручної служби доставки. Детальніше..

Для замовлення етикеток в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!