Інформаційні наліпки на посилки

Інформаційні наліпки на посилки

Замовити друк етикеток
 
Стікери "Крихке", Мультилейбл
Стікери "Крихке"
192.00 грн
Стікер "Скло", Мультилейбл
Стікер "Скло"
192.00 грн
Стікер "Крихке вгору", Мультилейбл
Стікер "Крихке вгору"
192.00 грн
 Стікер "Вогнегасник", Мультилейбл
Стікер "Вогнегасник"
39.00 грн
Стікер "Вихід", Мультилейбл
Стікер "Вихід"
39.00 грн
Стікер "Вхід", Мультилейбл
Стікер "Вхід"
39.00 грн
 Стікер "WC", Мультилейбл
Стікер "WC"
39.00 грн
 Стікер "Інвалід", Мультилейбл
Стікер "Інвалід"
39.00 грн
 

Замовити друк


Інформаційні наклейки використовуються для маркування упаковки будь-якої продукції, особливо у випадках, коли товар крихкий або чутливий до зовнішніх факторів (температури, перевертання, вологості, тряски і так далі). Найчастіше ці дані відзначені на заводський коробці, але в разі транспортування товари можуть бути упаковані додатково, тобто інформацію необхідно продублювати.

Щоб безпечно доставляти вашу продукцію клієнтам, можна замовити інформаційні стікери і маркувати ними упаковку для компанії, що перевозить вантаж.


Стандартні пакети стікерів


Для найбільш поширених запитів для перевезення крихкого вантажу фахівці «Мультилейбл» розробили пакети стандартних наклейок:

  • Стікер «Крихке» для тендітних товарів - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні;
  • Стікер «Скло» для скляних товарів - розмір 70 х 70 мм, 500 штук в рулоні;
  • Стікер «Крихке + Вгору» для товарів, чутливих до перевертання - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні.

 

Наклейки надруковані на білому папері з яскравими червоними знаками і написами, які добре видно на будь-якій упаковці.


Інфостікери під замовлення


Якщо ваша продукція більш специфічна, ви можете замовити інформаційні наклейки з індивідуальними параметрами. Компанія «Мультилейбл» вже більше 10 років лідирує на ринку України в сфері виготовлення наклейок та етикеток. В асортименті компанії більше 1500 найменувань матеріалів, на яких можна надрукувати ваші стікери: папір, планка, фольга та інші - тільки від перевірених європейських постачальників. Якщо у вас дуже специфічний запит, під який не підходить жоден з матеріалів, команда знайде, замовить і доставить вам потрібну основу під стікери протягом двох тижнів.

Друк інформаційних наклейок можна зробити на вашу дизайну або розробити макет на підставі технічного завдання. Дизайнери компанії запропонують вам 3 ескізи на вибір і доведуть до ідеалу той варіант, який ви погодите.

Інформаційні стікери не обов'язково повинні містити виключно інформацію про доставку для логістичної компанії - вони можуть одночасно виступати в якості рекламних матеріалів. Наприклад, на наклейку можна додати ваш логотип, слоган, переваги вашого товару і так далі. Клієнт, а також всі, хто побачить посилку з товаром по дорозі від вас до нього, перетворяться в аудиторію вашого рекламного посилання. До того ж інфостікер може поліпшити зовнішній вигляд упаковки продукції, якщо креативно підійти до його дизайну.


Терміни, ціни і доставка


Після того як узгоджені матеріали і дизайн, починається останній етап - друк інформаційних стікерів. Залежно від тиражу, вартість розраховується індивідуально. Чим більше тираж - тим нижче ціна однієї наклейки. Мінімальний та максимальний тираж для замовлення -  не обмежений.

Залежно від замовлення, термін друку також може бути різним: 5-7 днів для першого використання кліше дизайну і до 3 днів для повторних використань.

Щоб купити інфостікери в «Мультилейбл», вам не потрібно перебувати саме в Києві. Вся комунікація по дизайну, матеріалів і роботі друкарні може вестися віддалено. Коли поліграфічні роботи закінчені, команда упакує і відправить ваше замовлення в будь-яке місто по пошті або за допомогою зручної служби доставки.

Компанія «Мультилейбл» дуже пишається якістю своєї продукції: наклейки друкуються тільки на висококласному обладнанні з використанням найкращих матеріалів. Стікери НЕ відклеюються, не стираються, довго зберігаються і довго тримають колір.

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Інформаційні наклейки використовуються для маркування упаковки будь-якої продукції, особливо у випадках, коли товар крихкий або чутливий до зовнішніх факторів (температури, перевертання, вологості, тряски і так далі). Найчастіше ці дані відзначені на заводський коробці, але в разі транспортування товари можуть бути упаковані додатково, тобто інформацію необхідно продубліровать. Подробнее ...

Для найбільш поширених запитів для перевезення крихкого вантажу фахівці «Мультилейбл» розробили пакети стандартних наклейок:

  • • Стікер «Кріхке» для тендітних товарів - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні;
  • • Стікер «Скло» для скляних товарів - розмір 70 х 70 мм, 500 штук в рулоні;
  • • Стікер «Кріхке, вгору» для товарів, чутливих до перевертання - розмір 100 х 58 мм, 500 штук в рулоні.

Наклейки надруковані на білому папері з яскравими червоними знаками і написами, які добре видно на будь-якій упаковці. Детальніше... 

Щоб замовити інформаційні наклейки в «Мультилейбл», вам не потрібно перебувати в Києві. Вся комунікація по дизайну, матеріалів і роботі друкарні може вестися віддалено. Коли поліграфічні роботи закінчені, команда упакує і відправить ваше замовлення в будь-яке місто по пошті або за допомогою зручної служби доставки. Детальніше..

Паперова наклейка «ОБЕРЕЖНО КРИХКИ» використовується при відправленні вантажів, квартирних та офісних переїздах для маркування коробок та іншої пакувальної тари.

Наклейки обережно крихке використовують для маркування скляних, тендітних, ламких, неміцних предметів.

Наклейка попереджає про вміст у багажі скляних, тендітних, ламких, неміцних предметів. Яскраве зображення нагадує необхідність дбайливо поводитися з делікатними речами. На поверхню наклейки маркером або фломастером можна нанести додаткову інформацію (скло, кришталь, гаджети).

Так, якщо ваша продукція є більш специфічною, ви можете замовити інформаційні наклейки з індивідуальними параметрами.

Залежно від тиражу вартість розраховується індивідуально. Чим більший тираж – тим нижча ціна однієї наклейки. Мінімальний та максимальний тираж для замовлення – не обмежений.

Для найпоширеніших запитів для перевезення крихкого вантажу фахівці «Мультілейбл» розробили пакети стандартних наклейок:

  • Стикер «Крихітці» для крихких товарів – розмір 100 х 58 мм, 500 штук у рулоні;
  • Стикер "Скло" для скляних товарів - розмір 70 х 70 мм, 500 штук у рулоні;
  • Стикер «Крихітці, вгору» для товарів, чутливих до перевертання – розмір 100 х 58 мм, 500 штук у рулоні.

Весь асортимент наліпок на поштові посилки >>>