Наліпки для оцінок

Наліпки для оцінок

Замовити друк етикеток
 
 

Замовити друк

 

Ще не так давно в школах успішність учнів оцінювалася досить суворо - вчителі могли ставити «двійки» і «одиниці» навіть першокласникам. Така система нагадувала освіту столітньої давності, коли вчителі писали в щоденниках учнів «погано», «задовільно». В останні роки такий підхід до оцінювання йде в минуле, і в школах все частіше використовуються наліпки оцінки.

У чому переваги наклейок для вчителів?

Наліпки оцінки для вчителяНаклейки для вчителів, в якості виявлення рівня успішності учнів, прийшли до нас з США і Західної Європи. У закордонних школах вони використовуються вже давно. Психологи і педагоги прийшли до висновку, що дітям, як повітря, необхідно заохочення. Похвала надає дитині впевненості в собі, стимулює до вивчення предметів. Низькі ж оцінки, навпаки, підривають віру дитини в свої здібності, викликають страх і небажання вчитися. Але хіба можна обійтися взагалі без будь-якого оцінювання?

Саме тому деякі вчителі стали замість відміток малювати в зошитах учнів забавні позитивні пики. Потім з'явилися і більш зручні смішні наклейки. Сьогодні вже багато вітчизняних викладачів вважають за краще купити наклейки оцінки для школи.

Які варіанти використання наліпок оцінок для вчителів?

Існує безліч варіантів як використати наліпки оцінки для вчителів. Їх можна наклеювати прямо в робочих зошитах поряд з виконаними завданнями. У деяких класах діти заводять спеціальні зошити, куди вклеюються «зароблені» смайлики, а в кінці тижня той, хто збере більше всіх наклейок, додатково нагороджується. Наклеювати стікери можна і на обкладинки для книжок, і на шафки для одягу.

Причому психологи радять вчителям не скупитися на заохочення. Смайли можна видавати не тільки за правильні відповіді на уроці і виконані домашні завдання, а й за хорошу поведінку, акуратний зошит, активність на уроці - подібних приводів може бути безліч.

За відгуками вчителів та батьків, після заміни оцінок смайликами:

 • зростає пізнавальна активність дітей;
 • з'являється інтерес до виконання завдань, за які можна заробити смайлики;
 • стимулюється прагнення до творчості і ініціативи;
 • зростає самооцінка учнів;
 • зникає страх помилок.

Чи актуально використовувати наклейки для оцінювання для першокласників?

Наклейки для оцінювання	Особливо актуально замовити наклейки оцінювання першокласників. Адже в цьому віці заохочення особливо необхідно, а погані оцінки можуть мати негативний вплив на дитячу психіку.

Друкарня Multilabel пропонує купити наклейки оцінки для школи, надруковані на самоклеющомуся папері. Користуватися ними гранично просто - потрібно лише відклеїти шар із зображенням від підкладки і помістити наклейку на будь-яку рівну поверхню. Набір наклейок може бути надрукований на стандартному аркуші формату А4 або ж на папері іншого розміру за бажанням замовника. Яскраві і стійкі фарби, довговічність, доступні ціни - ключові характеристики нашої продукції.

Як купити оцінки наліпки від компанії "Мультилейбл"?

Ви можете купити оцінки наліпки у вигляді стандартних смайликів, або ж наші дизайнери розроблять індивідуальні набори зображень.

Це можуть бути:

 • зірочки,
 • мультиплікаційні персонажі,
 • фантастичні істоти,
 • та багато іншого.

Купити продукцію можна оптом і в роздріб. Доставка товару з нашого інтернет-магазину здійснюється транспортними компаніями по всій Україні.

Телефонуйте і замовляйте!

Переваги співпраці з “Мультилейбл”

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Ви можете замовити друк стандартних смайликів, або ж наші дизайнери розроблять індивідуальні набори зображень. Це можуть бути зірочки, мультиплікаційні персонажі, фантастичні істоти - вибирайте самі, які саме вам підійдуть наклейки для оцінок. Купити продукцію можна оптом і в роздріб. Доставка товару з нашого інтернет-магазину здійснюється транспортними компаніями по всій Україні. Детальніше...

 

Особливо актуально купити наклейки оцінки для першокласників - в цьому віці заохочення особливо необхідно, а погані оцінки можуть мати негативний вплив на дитячу психіку. Детальніше...

Система оцінювання за допомогою веселих стікерів прийшла до нас з США і Західної Європи. У зарубіжних школах вона використовується вже давно. Психологи і педагоги прийшли до висновку, що дітям, як повітря, необхідно заохочення. Похвала надає дитині впевненості в собі, стимулює до вивчення предметів. Низькі ж оцінки, навпаки, підривають віру дитини в свої здібності, викликають страх і небажання вчитися.

Існує безліч варіантів використання таких стікерів. Їх можна наклеювати прямо в робочих зошитах поряд з виконаними завданнями. У деяких класах діти заводять спеціальні зошити, куди вклеюються «зароблені» смайлики, а в кінці тижня той, хто збере більше всіх наклейок, додатково нагороджується. Наклеювати стікери можна і на обкладинки для книжок, і на шафки для одягу.

Причому психологи радять вчителям не скупитися на заохочення. Смайли можна видавати не тільки за правильні відповіді на уроці і виконані домашні завдання, а й за хорошу поведінку, акуратну зошит, активність на уроці - подібних приводів може бути безліч.

"Мультилейбл" пропонує наклейки оцінки для школи, надруковані на самоклеющейся папері. Користуватися ними гранично просто - потрібно лише відклеїти клеїться шар із зображенням від підкладки і помістити наклейку на будь-яку рівну поверхню. Яскраві і стійкі фарби, довговічність, доступні ціни - ключові характеристики нашої продукції.

Ви можете замовити друк стандартних смайликів, або ж наші дизайнери розроблять індивідуальні набори зображень. Це можуть бути зірочки, мультиплікаційні персонажі, фантастичні істоти - вибирайте самі, які саме вам підійдуть наклейки для оцінок. Купити продукцію можна оптом і в роздріб. Доставка товару з нашого інтернет-магазину здійснюється транспортними компаніями по всій Україні.

У нашій друкарні можна замовити друк етикеток на власний макету або залучити до його розробки професійних дизайнерів.

З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

 • виготовлення наклейок на замовлення здійснюється швидко;
 • пропонуємо велике різноманіття форм і розмірів наклейок за доступними цінами;
 • друкуємо і об'ємні, і невеликі тиражі, необхідні для коригування макета або вибору матеріалів;
 • гарантуємо високу якість продукції: етикетка буде міцно триматися і збереже первозданний вигляд навіть через кілька років;
 • забезпечуємо високий рівень сервісу;
 • виконуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України завдяки співпраці з найбільшими перевізниками: «Автолюкс», «Нова пошта», «Делівері» та ін.

У нас також можна придбати допоміжне обладнання для роботи з самоклеяться етикетками.