Етикетка без друку

Етикетка без друку

Придбати етикетки
 

Досить часто у магазинів, виробництв, кафе та інших підприємств виникає потреба в порожніх наклейках. Вони зручні і в побуті, наприклад, маркувати консервацію або коробки при переїзді. У компанії «Мультилейбл» можна швидко замовити етикетки-пустушки будь-якого розміру, кольору і форми.


Кому можуть знадобитися етикетки без друку?


виготовлення етикеток без друку в УкраїніЕтикетки-пустишки - сучасний зручний спосіб маркування, універсальні цінники для магазину, стильний маркетинговий інструмент.

 • Супермаркети і магазини застосовують такі етикетки при зважуванні, позначають акційний або товар, що продається зі знижками. Вони незамінні при організації переобліку.
 • У кафе і ресторанах стікери різного кольору клеять на контейнери з заготовками страв, сировину. Такі бирки дозволяють ретельніше стежити за термінами зберігання і ефективніше регулювати запаси.
 • Компанії-перевізники значно спрощують логістику і доставку при наявності візуальних сигналів на коробках і пакетах.

 

Застосування етикеток різних кольорів і форм можна знайти всюди. Ними маркують офісні ящики для роздільного збору сміття та студентські конспекти з різних дисциплін, архівні папки і «товар дня».

На таких етикетках можна писати ручкою, олівцем, маркером, а можна друкувати штрих-коди, інформацію про товар, поштові адреси та ін. (При наявності відповідного обладнання, звичайно).


Матеріали для виготовлення пустих етикеток без друку


Найпопулярніший матеріал для виробництва етикеток без друку - самоклеючий папір. Зручність експлуатації тут поєднується з естетичним зовнішнім виглядом, будь то проста біла поверхня або кольоровий фон.

Найчастіше роблять паперові глянцеві етикетки:

 • вони добре працюють в парі з термопринтером (наприклад, тим, що встановлений в вагах або для друку штрих-кодів);
 • неонові стікери не втрачають яскравості, фон не вигорає;
 • незважаючи на глянсове покриття, на них зручно писати кульковими ручками і олівцями. А ось від гелевою ручки доведеться відмовитися - текст може змазатися.

 

Для виготовлення чистих етикеток використовують також спеціальний папір підвищеної якості ТМ RITRAMA в листах. Наклейки, виготовлені з неї:

 • довговічніші;
 • мають презентабельний зовнішній вигляд.

В асортименті торгової марки RITRAMA - дизайнерський самоклеящийся картон, папір з неоновим покриттям, Чісточистоцеллюлозний папір для високої якості друку та ін.

Новинка в асортименті друкарні «Мультилейбл» - матеріал для етикеток, що озчиняється у воді. Погодьтеся, це дуже зручно, якщо наклейка на тарілці або чашці зникає без особливих зусиль вже при першій мийці, також у нас є самоклеючі етикетки.

No results found.
 

Замовити друк


Виготовлення етикетки без друку по індивідуальному розміру


Друкарня «Мультилейбл» ось вже більше 13 років спеціалізується на друку паперових етикеток, цифрового друку наклейок та термоетикеток. За клейову основу виступає акриловий або каучуковий клей. Всі роботи проводяться на обладнанні і матеріалах від кращих галузевих постачальників з Англії, Німеччини, Італії та інших європейських країн

«Мультилейбл» виготовить для вас етикетки-пустишки за індивідуальними розмірами:

 • в діапазоні від 5 × 5 мм до 310 × 310 мм;
 • чисті білі або кольорові бланки під спеціалізований принтер, термотрансферний або цифровий друк;
 • етикетки нестандартних розмірів з текстом або зображенням.

Виготовлення етикетки без друку по індивідуальному розміру


Мінімальна партія, доступна до замовлення - 5 000 шт. При великих форматах - від 3 000 шт. Стандартний рулон містить 500 наклейок, але замовники можуть самостійно регулювати обсяг намотування. Чим більше етикеток, тим нижче ціна кожної з них.


Як замовити пусті етикетки в Україні


Для замовлення етикеток без друку зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 1. уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 2. допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 3. уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 4. прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 5. організують доставку партії компаніями-перевізниками.

 

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Етикетки-пустишки - сучасний зручний спосіб маркування, універсальні цінники, стильний маркетинговий інструмент.

Порожні етикетки зручні тим, що користувач може самостійно наносити на них будь-яку необхідну інформацію. Особливо це зручно в тих випадках, коли потрібно друкувати етикетки зі змінними даними.

Етикетки-пустушки - сучасний зручний спосіб маркування, універсальні цінники, стильний маркетинговий інструмент.

 • Супермаркети і магазини застосовують такі етикетки в вагах, позначають акційний або товар, що продається зі знижками. Вони незамінні при організації переучетов.
 • У кафе і ресторанах стікери різного кольору клеять на контейнери з заготовками страв, сировини. Такі бирки дозволяють ретельніше стежити за термінами зберігання і ефективніше регулювати запаси.
 • Компанії-перевізники значно спрощують логістику і доставку при наявності візуальних сигналів на коробках і пакетах.

Застосування етикеток різних кольорів і форм можна знайти всюди. Ними маркують офісні ящики для роздільного збору сміття та студентські конспекти з різних дисциплін, архівні папки і «товар дня».

Найпопулярніший матеріал для виробництва етикеток без друку - самоклеящаяся папір. Зручність експлуатації тут поєднується з естетичним зовнішнім виглядом, будь то проста біла поверхня або кольоровий фон.

Для виготовлення чистих етикеток використовують також спеціальний папір підвищеної якості ТМ RITRAMA в листах. Наклейки, виготовлені з неї:

 • довговічніші;
 • мають презентабельний зовнішній вигляд.

Новинка в асортименті київської друкарні «Мультилейбл» - матеріал для етикеток, розчиняється в воді. Погодьтеся, це дуже зручно, якщо наклейка на тарілці або чашці зникає без особливих зусиль вже при першій мийці.

«Мультилейбл» - провідна компанія з виготовлення етикеток. Ми надаємо такі послуги, як:

 • рулонний друк етикеток методом флексографії на папері, самоклейці, еколіні, фользі, глянсовій і матовій плівці та ін .;
 • виготовлення термоетикеток і термобланків для харчової та хімічної промисловості, торгівлі і т. п. Термоетикеткі можуть бути різної форми, в рулонах або на аркушах, повторно використовуваними, стійкими до впливу несприятливих умов;
 • друк наклейок на матової або глянсової плівці Oracal, яка відрізняється великим різноманіттям відтінків (включаючи пантону кольору), двосторонніх стікерів;
 • виготовлення самоклеючих наклейок з логотипом компаній і рекламних стікерів;
 • створення маркувальних етикеток для харчової та ресторанної промисловості, торгових точок та офісів, домогосподарств, шкіл і т. п.

У нашій друкарні можна замовити друк етикеток на власний макету або залучити до його розробки професійних дизайнерів.

З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

 • виготовлення наклейок на замовлення здійснюється швидко;
 • пропонуємо велике різноманіття форм і розмірів наклейок за доступними цінами;
 • друкуємо і об'ємні, і невеликі тиражі, необхідні для коригування макета або вибору матеріалів;
 • гарантуємо високу якість продукції: етикетка буде міцно триматися і збереже первозданний вигляд навіть через кілька років;
 • забезпечуємо високий рівень сервісу;
 • виконуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України завдяки співпраці з найбільшими перевізниками: «Автолюкс», «Нова пошта», «Делівері» та ін.

У нас також можна придбати допоміжне обладнання для роботи з самоклеяться етикетками.

Для замовлення етикеток в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!