Наклейки розмірники

Наклейки розмірники

Замовити друк етикеток
 
 

Замовити друк

Наклейки з розмірами для одягу на вінілової плівці давно стали гарною альтернативою ушивним тканинним биркам. Самоклеювання успішно застосовуються для маркування взуття, поясних ременів та головних уборів, а також для спрощення обліку товару в магазинах та на торгових складах. Купити наклейки-«розмірники», які підходять як для ручного, так і для автоматичного розклеювання, пропонує компанія Multilabel.


Які самоклеючі розмірники пропонує наша друкарня


В наявності та під замовлення доступні наступні категорії самоклеючих «розмірників»:

 1. Цифрові. Такі вироби призначені для нанесення розміру в цифровому вигляді (42, 44, 46 тощо).
 2. Літерні — на цих наклейках вказується інформація про розмір відповідно до правил міжнародної системи маркування. Залежно від вибраного діаметра стрічки рулону та розміру шрифту, на етикетках можуть розміщуватися не лише стандартні розміри в діапазоні 3XS-5XL, але й написи Oversize та One Size.
 3. Комбіновані (літерно-цифрові) застосовуються для маркування дитячого одягу. На таких стікерах зазначається вік дитини.
 4. Наклейки можуть бути чорно-білими або кольоровими: як фонове зображення можна використовувати відтінок, що сподобався, або логотип вашої торгової компанії. Ми пропонуємо вироби різних розмірів: як стандартні, так і виготовлені на замовлення.

Продукція Multilabel роздруковується на високоточному професійному обладнанні, тому гарантуємо яскравість і чіткість зображення протягом усього терміну експлуатації виробів. При виробництві наклейок для одягу на прозорих та матових підкладках ми використовуємо лише знімні клеї. Клейовий склад надійно фіксує етикетку, але не залишає слідів на поверхні одягу, аксесуарів та взуття.


Як замовити наклейки з розмірами для одягу


Щоб оформити заявку на замовлення «розмірників», заповніть технічне завдання, вказавши такі дані:

 • Характеристики майбутньої наклейки. Форма ярлика для одягу може бути круглою або квадратною: все залежить від ваших індивідуальних уподобань.
 • Бажаний обсяг тиражу. Ми не встановлюємо жорстких лімітів: ви можете замовити будь-яку кількість розмірів
 • Побажання до зовнішнього вигляду. Якщо у вас є готовий макет, завантажте його в спеціальну онлайн-форму на сайті. За відсутності шаблону наш фахівець самостійно підбере відповідний варіант дизайну «розмірників», виходячи з ваших уподобань та особливостей товару.

 


Чому варто купити наклейки розмірники від компанії Multilabel


Друкарня «Мультілейбл» розпочала свою діяльність по виготовленню наклейок у 2006 році та за час роботи завоювала розташування відомих брендів та приватних клієнтів. Ми працюємо із надійними європейськими постачальниками, а безпека нашої продукції підтверджується численними сертифікатами.

Що ми пропонуємо нашим покупцям:

 • ексклюзивні умови замовлення при пред'явленні етикетки або наклейки, розробленої дизайнерами іншої друкарні;
 • зручну форму оплати - готівкою при отриманні, переказ на банківську картку або розрахунковий рахунок компанії;
 • допомога професійних дизайнерів та консультантів;
 • швидкий друк - від 1 до 7 днів залежно від обсягу тиражу.

Якщо ви бажаєте отримати детальну консультацію на замовлення наклейок-«розмірників», повідомте про це нашим менеджерам. Multilabel – це преміальна якість, оперативна доставка та високий рівень обслуговування.

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше