Етикетки на кондитерську продукцію

Етикетки на кондитерську продукцію

Замовити друк етикеток
 

Привабливі етикетки - важлива частина упаковки кондитерської продукції, що зумовлено особливостями реалізації солодощів. Класична наклейка виконує роль носія реклами, з допомогою якої кондитерські підприємства просувають бренди. Одночасно етикетки на кондитерську продукцію – це елемент захисту продукції та своєрідний паспорт виробу, де відображається інформація для споживача.


Друк етикеток на кондитерську продукцію у друкарні «Мультилейбл»


Компанія «Мультілейбл» пропонує друк та дизайн стікерів для шоколаду, цукерок, батончиків, вафельних тортів, тістечок та інших видів кондитерської продукції. У друкарні можна замовити прості наклейки з логотипом та обов'язковою інформацією (дата виготовлення, штрихкод, склад тощо), або ексклюзивні стікери з тисненням фольгою та іншим оздобленням.

"Мультилейбл" - провідна друкарня, в арсеналі якої - сучасні технології та обладнання. При виготовленні використовуються фарби та матеріали найвищої якості. Технічні можливості друкарні дозволяють надрукувати стікери у будь-якій кількості за прийнятною ціною. Залежно від призначення продукції, наклейки розрізняються за матеріалом, клеючим складом, методом друку, розміром і формою.

Друкуємо етикетки на самоклеючому папері:

 • фактурною;
 • винної;
 • металізованою.

 

При виготовленні використовується матовий, напівглянсовий або глянсовий папір. Серед замовників затребуваний друк рулонних наклейок на плівці, що відрізняється різноманіттям відтінків (включаючи пантонні кольори).


Замовити етикетки для кондитерських виробів


Друк етикеток у компанії «Мультілейбл» підвищує впізнаваність товару, виділяючи на полицях магазинів. Напишіть на ел. пошту або зателефонуйте в офіс — і ми створимо ярлик, що запам'ятовується, що виділяє продукцію серед конкурентної.

Замовити етикетки для кондитерських виробів просто:

 1. Повідомте, для якого продукту потрібні наклейки.
 2. Надішліть картинку та приклад бажаного формату.
 3. Вкажіть тираж та матеріал виготовлення.
 4. Підпишемо заявку та договір.
 5. Запустимо тираж у роботу.

Дизайнери друкарні візьмуть на себе створення макету, якщо клієнт не надасть прикладу зображення. Ціна друку етикеток для тортів та інших солодощів залежить від колірного рішення, матеріалу, розміру тиражу та післядрукарської обробки. Менеджери компанії розрахують вартість послуги після отримання завдання. Термін виконання замовлення залежить від обсягу партії та становить 2–3 робочі дні. Клієнту видаються етикетки, які вже порізані та готові до використання.

Доставка виробів відбувається самовивозом чи транспортною компанією по Україні.

 

No results found.
 

Замовити друк


Особливості друку етикеток для кондитерських виробів


Цукерки, цукрове печиво, шоколад, торти та тістечка потрапляють на прилавки магазинів у промисловому або роздрібному впакуванні. Невеликим підприємствам вигідно замовляти друк тиражів малих обсягів. Партії можуть становити десятки, сотні виробів — кількість, яку вимагають виробники. Плоттерне підрізування допомагає виготовляти етикетки складних форм. Також ми виготовляємо меню.

Великі партії виготовляють методом флексодруку на рулонному папері чи плівці. Розвиток цифрового друку зробив рентабельним виготовлення стікерів для харчової продукції мінімальними тиражами.

Папір та поліпропілен – найбільш підходящі для стікерів на кондитерську продукцію матеріали. Такі наклейки витримують вологу, охолодження та механічну дію. Додаткова обробка (тиснення фольгою, лакування, фігурна висічка) посилює візуальний та тактильний ефект, одночасно захищаючи вироби від підробки.


 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Замовити етикетки для кондитерських виробів в Києві та Україні на вигідних умовах можна компанії “Мультилейбл”.

Компанія «Мультілейбл» пропонує друк етикеток для тортів, шоколаду, цукерок, батончиків, вафель, тістечок та інших видів кондитерської продукції.

Замовити етикетки для кондитерських виробів у компанії "Мультилейбл" дуже просто:

 • Повідомте, для якого продукту потрібні наклейки.
 • Надішліть картинку та приклад бажаного формату.
 • Вкажіть тираж та матеріал виготовлення.
 • Підпишемо заявку та договір.
 • Запустимо тираж у роботу.

Кінцева вартість залежить від обсягу тиражу, складності виконання замовлення, витратних матеріалів. Для детального прорахунку зверніться за допомогою до нашого менеджера +38 (067) 550 18 88, +38 (067) 521 48 58