Етикетка на металізованому папері

Етикетка на металізованому папері

Замовити друк етикеток
 

Металізована етикетка сама по собі виглядає досить статусно і підкреслює презентабельний вигляд товару. Як правило, такі етикетки використовують для маркування преміального алкоголю, тютюнової, парфумерної та сувенірної продукції.


Друк металізованих етикеток в друкарні «Мультилейбл


Компанія «Мультилейбл» виготовить на ваше замовлення металізовані етикетки в будь-якому з популярних кольорів (золото, срібло, синій і червоний), глянцеві і матові. Зазвичай мінімальний тираж становить 3 000 примірників.

Гарантією високої якості роботи виступають професіоналізм нашого колективу і технічне оснащення. Так, досвід роботи фахівців типографії становить 13 років, на виробництві використовуємо сучасне обладнання та витратні матеріали з Німеччини, Італії, Великобританії та інших європейських країн. Для виробництва металізованої етикетки в друкарні купуємо спеціальний папір:

 • Fason, HERMA (Німеччина);
 • Ritrama (Італія);
 • Raflatac (Фінляндія).

 

Ви можете надати свій макет майбутньої етикетки або скористатися послугами дизайнера друкарні «Мультилейбл».

Для замовлення металізованих етикеток зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони проконсультують щодо специфіки продукції, порадять оптимальне рішення для вашого бюджету. Доставка компаніями-перевізниками по всій території України займає 3-5 днів.

У нас діє система знижок для постійних клієнтів. А тим, хто покаже етикетку, зроблену для нього в іншій компанії, ми надамо ексклюзивні ціни на нашу продукцію і індивідуальні умови співпраці.

Телефонуйте, пишіть, приїжджайте в наш київський офіс. Давайте робити красиві етикетки, стікери і наклейки разом!No results found.
 

Замовити друк

 

друк етикетки на металізованому паперіЯк показують маркетингові дослідження, часто саме наявність металізованої етикетки робить вирішальний вплив на вибір споживача. Опитування, проведені в соцмережах, на форумах, в профільних виданнях, підвели дослідників до висновку, що етикетка такого виду сприймається прихильніше, ніж паперова.

Так, споживачі вважають, що:

 • металізована етикетка - це гарантія достовірності товару, захист від підробки (особливо актуально для алкогольної, тютюнової продукції та парфумерії);
 • її наявність - ознака приналежності товару до преміальної торгової марки (незалежно від того, як йдуть справи в реальності).


Звичайно, це не означає, що металізована етикетка врятує неякісний товар, і його раптом захочеться купити. Але те, що підкреслить переваги якісного і зробить його візуально більш привабливим - безумовно.


Особливості друку етикеток на металізованому папері


Металізовані етикетки, на відміну від чисто паперових, не бояться вологи, стійкі до стирання, міцні на розрив. Вони, як і плівка, відмінно наносяться на будь-які, навіть дуже викривлені поверхні.

Технологічно друк етикеток на металізованому папері - більш трудомісткий і ресурсозатратний процес, ніж виготовлення будь-яких інших. Основою тут служить спеціальний папір з напиленням відповідного кольору:

 • золото;
 • срібло;
 • бронза;
 • хром;
 • червоний.

 

Сам металізований папір може бути матовим або глянсовим, потрібний ефект досягається ультратонким лаковим покриттям. Воно було розроблено таким чином, щоб в подальшому на такий папір можна було наносити будь-які зображення, використовуючи цифрову (в тому числі термотрансферну) або офсетний друк. При цьому яскравість і чіткість зображень не страждають.

Металізована основа стійка до негативних факторів зовнішнього середовища і хімічно агресивних речовин (бензин, професійні миючі засоби з високим вмістом кислот і т.д.).

Виготовлення металізованих етикеток відбувається за допомогою вакуумного обладнання. Для ущільнення кольору може додатково використовуватися білий папір, а для створення рельєфних зображень застосовується технологія холодного тиснення. На етикетки з металізованого паперу можна також наносити штрих-коди, і вони будуть читатися без проблем.

Металізовані наклейки підійдуть для використання на зовнішній стороні упаковки товару - завдяки своїй зносостійкості вони переживуть складування і не дуже акуратну транспортування.

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Металізована етикетка сама по собі виглядає досить статусно і підкреслює презентабельний вигляд товару. Як правило, такі етикетки використовують для маркування:

 • преміального алкоголю,
 • тютюнових виробів,
 • парфумерії
 • сувенірної продукції.

Металізовані етикетки, на відміну від чисто паперових, не бояться вологи, стійкі до стирання, міцні на розрив. Вони, як і плівка, відмінно наносяться на будь-які, навіть дуже викривлені поверхні.

Металізована основа стійка до негативних факторів зовнішнього середовища і хімічно агресивних речовин (бензин, професійні миючі засоби з високим вмістом кислот і т.д.).

Так, можна.

Компанія «Мультилейбл» надрукує на ваше замовлення металізовані етикетки в будь-якому з популярних кольорів (золото, срібло, синій і червоний), глянцеві і матові. Зазвичай мінімальний тираж становить 3 000 примірників.

У нашій друкарні можна замовити друк етикеток на власний макету або залучити до його розробки професійних дизайнерів.

З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

 • виготовлення наклейок на замовлення здійснюється швидко;
 • пропонуємо велике різноманіття форм і розмірів наклейок за доступними цінами;
 • друкуємо і об'ємні, і невеликі тиражі, необхідні для коригування макета або вибору матеріалів;
 • гарантуємо високу якість продукції: етикетка буде міцно триматися і збереже первозданний вигляд навіть через кілька років;
 • забезпечуємо високий рівень сервісу;
 • виконуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України завдяки співпраці з найбільшими перевізниками: «Автолюкс», «Нова пошта», «Делівері» та ін.

У нас також можна придбати допоміжне обладнання для роботи з самоклеяться етикетками.

Для замовлення етикеток в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!