Етикетка на металізованому папері

Етикетка на металізованому папері

Замовити друк етикеток
 

Металізована етикетка сама по собі виглядає досить статусно і підкреслює презентабельний вигляд товару. Як правило, такі етикетки використовують для маркування преміального алкоголю, тютюнової, парфумерної та сувенірної продукції.

друк етикетки на металізованому паперіЯк показують маркетингові дослідження, часто саме наявність металізованої етикетки робить вирішальний вплив на вибір споживача. Опитування, проведені в соцмережах, на форумах, в профільних виданнях, підвели дослідників до висновку, що етикетка такого виду сприймається прихильніше, ніж паперова.

Так, споживачі вважають, що:

 • металізована етикетка - це гарантія достовірності товару, захист від підробки (особливо актуально для алкогольної, тютюнової продукції та парфумерії);
 • її наявність - ознака приналежності товару до преміальної торгової марки (незалежно від того, як йдуть справи в реальності).


Звичайно, це не означає, що металізована етикетка врятує неякісний товар, і його раптом захочеться купити. Але те, що підкреслить переваги якісного і зробить його візуально більш привабливим - безумовно.

No results found.
 

Замовити друк

 

Особливості друку етикеток на металізованому папері

Металізовані етикетки, на відміну від чисто паперових, не бояться вологи, стійкі до стирання, міцні на розрив. Вони, як і плівка, відмінно наносяться на будь-які, навіть дуже викривлені поверхні.

Технологічно друк етикеток на металізованому папері - більш трудомісткий і ресурсозатратний процес, ніж виготовлення будь-яких інших. Основою тут служить спеціальний папір з напиленням відповідного кольору:

 • золото;
 • срібло;
 • бронза;
 • хром;
 • червоний.

 

Сам металізований папір може бути матовим або глянсовим, потрібний ефект досягається ультратонким лаковим покриттям. Воно було розроблено таким чином, щоб в подальшому на такий папір можна було наносити будь-які зображення, використовуючи цифрову (в тому числі термотрансферну) або офсетний друк. При цьому яскравість і чіткість зображень не страждають.

Металізована основа стійка до негативних факторів зовнішнього середовища і хімічно агресивних речовин (бензин, професійні миючі засоби з високим вмістом кислот і т.д.).

Виготовлення металізованих етикеток відбувається за допомогою вакуумного обладнання. Для ущільнення кольору може додатково використовуватися білий папір, а для створення рельєфних зображень застосовується технологія холодного тиснення. На етикетки з металізованого паперу можна також наносити штрих-коди, і вони будуть читатися без проблем.

Металізовані наклейки підійдуть для використання на зовнішній стороні упаковки товару - завдяки своїй зносостійкості вони переживуть складування і не дуже акуратну транспортування.

Друк металізованих етикеток в друкарні «Мультилейбл

Компанія «Мультилейбл» виготовить на ваше замовлення металізовані етикетки в будь-якому з популярних кольорів (золото, срібло, синій і червоний), глянцеві і матові. Зазвичай мінімальний тираж становить 3 000 примірників.

Гарантією високої якості роботи виступають професіоналізм нашого колективу і технічне оснащення. Так, досвід роботи фахівців типографії становить 13 років, на виробництві використовуємо сучасне обладнання та витратні матеріали з Німеччини, Італії, Великобританії та інших європейських країн. Для виробництва металізованої етикетки в друкарні купуємо спеціальний папір:

 • Fason, HERMA (Німеччина);
 • Ritrama (Італія);
 • Raflatac (Фінляндія).

 

Ви можете надати свій макет майбутньої етикетки або скористатися послугами дизайнера друкарні «Мультилейбл».

Для замовлення металізованих етикеток зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони проконсультують щодо специфіки продукції, порадять оптимальне рішення для вашого бюджету. Доставка компаніями-перевізниками по всій території України займає 3-5 днів.

У нас діє система знижок для постійних клієнтів. А тим, хто покаже етикетку, зроблену для нього в іншій компанії, ми надамо ексклюзивні ціни на нашу продукцію і індивідуальні умови співпраці.

Телефонуйте, пишіть, приїжджайте в наш київський офіс. Давайте робити красиві етикетки, стікери і наклейки разом!

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Металізована етикетка сама по собі виглядає досить статусно і підкреслює презентабельний вигляд товару. Як правило, такі етикетки використовують для маркування:

 • преміального алкоголю,
 • тютюнових виробів,
 • парфумерії
 • сувенірної продукції.

Металізовані етикетки, на відміну від чисто паперових, не бояться вологи, стійкі до стирання, міцні на розрив. Вони, як і плівка, відмінно наносяться на будь-які, навіть дуже викривлені поверхні.

Металізована основа стійка до негативних факторів зовнішнього середовища і хімічно агресивних речовин (бензин, професійні миючі засоби з високим вмістом кислот і т.д.).

Так, можна.

Компанія «Мультилейбл» надрукує на ваше замовлення металізовані етикетки в будь-якому з популярних кольорів (золото, срібло, синій і червоний), глянцеві і матові. Зазвичай мінімальний тираж становить 3 000 примірників.

У нашій друкарні можна замовити друк етикеток на власний макету або залучити до його розробки професійних дизайнерів.

З нами вигідно співпрацювати з ряду причин:

 • виготовлення наклейок на замовлення здійснюється швидко;
 • пропонуємо велике різноманіття форм і розмірів наклейок за доступними цінами;
 • друкуємо і об'ємні, і невеликі тиражі, необхідні для коригування макета або вибору матеріалів;
 • гарантуємо високу якість продукції: етикетка буде міцно триматися і збереже первозданний вигляд навіть через кілька років;
 • забезпечуємо високий рівень сервісу;
 • виконуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України завдяки співпраці з найбільшими перевізниками: «Автолюкс», «Нова пошта», «Делівері» та ін.

У нас також можна придбати допоміжне обладнання для роботи з самоклеяться етикетками.

Для замовлення етикеток в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!