Дизайн етикеток і наклейок

 

Брендування продукції, упаковки, офісного приладдя та інших елементів бізнес-процесу, які стикаються з клієнтами або постачальниками, важлива частина маркетингу компанії. Якщо ваш бренд дізнаються «в обличчя», реклама і просування на ринку стають дешевшими, а лояльність клієнтської бази значно зростає.

Дизайн наклейок в Києві

Щоб ваші брендовані матеріали виділялися із загальної маси, дизайн наклейок, які ви використовуєте для оформлення товарів, повинен бути яскравим і незабутнім. Перш ніж приступати до виготовлення, краще замовити дизайн наклейок у професіонала.

Компанія «Мультилейбл» вже більше 10 років працює на ринку України: швидко і якісно створює рекламні стікери для клієнтів з самих різних галузей. Дизайнери компанії точно знають, яка маркетингова поліграфія краще працює для просування бренду і як втілити цінності вашої компанії в маленькій наклейці.

Замовити дизайн етикеток в Києві

Етикетка не менш важливий елемент хороших продажу, ніж сам продукт. Клієнти, які вперше зустрілися з товаром, повинні захотіти його купити. І якісне візуальне оформлення грає не останню роль в ухваленні рішення. А ті покупці, які вже переконалися в якості товару, значно простіше здійснять повторну покупку, якщо дізнаються його за зовнішнім виглядом серед аналогів.

Ви можете замовити дизайн етикетки в Києві, приїхавши в офіс компанії «Мультилейбл», або зв'язатися з фахівцями онлайн. Якщо у вас є приблизний макет наклейок або етикеток, ви можете надіслати його исходник у форматі «ai», «eps» або «cdr». Дизайнери «Мультилейбл» зроблять експертний аналіз і порадять, чи потрібно вносити в дизайн зміни або можна відправляти в друкарню.

Індивідуальна розробка дизайну етикетки

Термін роботи дизайнера над вашим завданням залежить від складності промальовування наклейок та етикеток. Мінімальний термін - 1 день, максимальний - за погодженням. Фахівці «Мультилейбл» можуть створити видатний дизайн брендування: від наклейок на патрони до етикеток елітного вина.

Вартість послуги також розраховується індивідуально, але ціна в «Мультилейбл» вигідно відрізняється від середньої ціни на дизайн наклейок в Києві, так як компанія зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві з замовниками. Створення дизайн-проекту - це перший крок на шляху до партнерства, тому швидка і якісна робота вигідна обом сторонам.

Щоб замовити дизайн етикетки або наклейки, вам потрібно скласти технічне завдання:

  • • Товар або послуга (наприклад, одяг - наклейка з розміром прямо на тканини);
  • • Бренд-кит і корпоративні кольори компанії (наприклад, тільки білий і червоний певного відтінку із зазначенням в форматі RBG);
  • • Мета розробки (наприклад, привітання клієнтів з новорічними святами за допомогою спеціального оформлення упаковки);
  • • Матеріал для друку (наприклад, плівка або фольга).

 

Після надання технічного завдання замовлення відправляється дизайнеру в розробку, після чого вам на вибір даються 3 варіанти. Ви вибираєте один, який дизайнер коригує до повного узгодження.

Завершальний етап дизайну - розкладка макетів на друкованому аркуші: так ви зможете побачити, як буде виглядати наклейка нема на моніторі, а в реальності. Готовий результат розробки дизайну - це підписана вами розкладка, яка відправляється в типографію для друку (а саме - для виготовлення кліше висікання і друку тиражу за допомогою нього).Термін виготовлення друкованої продукції: 5-7 днів при першому використанні дизайну і до 3 днів при повторних.

Види наклейок та етикеток з індивідуальним дизайном

Для друку продукції компанія «Мультилейбл» використовує флексопечать, або рулонну друк. Такий вид виробництва дозволяє друкувати наклейки і етикетки на абсолютно різних матеріалах: папері, фользі, плівці, голографічного плівці і так далі. У каталозі «Мультилейбл» більш ніж 1500 видів матеріалів. Якщо для вашого запиту потрібні самоклеючі, об'ємні, прозорі або будь-які інші основи - ви зможете вибрати їх з асортименту компанії. Навіть в тому випадку, якщо відповідного матеріалу немає, фахівці знайдуть і замовлять його для вас безпосередньо від постачальника. Доставка подібних замовлень зазвичай займає близько 2 тижнів, а працює компанія «Мультилейбл» тільки з перевіреними європейськими виробниками.

Тираж і обмеження виробництва продукції

Ви можете замовити друк будь-якої кількості наклейок або етикеток, але в друкарському виробництві є закономірність: чим більше тираж, тим дешевше обходиться один екземпляр. Пробний замовлення на невелику кількість продукції може обійтися в стільки ж, якщо не дорожче, ніж друк відразу декількох тисяч штук. Доцільно друкувати в невеликих обсягах в тому випадку, коли потрібно вибрати найбільш підходящий для вашої роботи матеріал наклейки з декількох, які відповідають параметрам запиту. Мінімальний тираж, який ви можете замовити - 1 наклейка, максимальний не обмежений.

Фахівці «Мультилейбл» розрахують для вас вартість виробництва різної кількості наклейок на кількох варіантах матеріалів ще на стадії замовлення дизайну.

Для замовлення дизайну та виробництва наклейок вам не обов'язково приїжджати в Київ: всі підготовчі роботи і комунікація можливі онлайн. Коли замовлення буде повністю надруковане, команда «Мультилейбл» відправить його вам в будь-яке місто України зручним поштовим сервісом («Нова пошта», «Автолюкс» та інші).

 
Поширені запитання

Брендування продукції, упаковки, офісного приладдя та інших елементів бізнес-процесу, які стикаються з клієнтами або постачальниками, - важлива частина маркетингу компанії. Якщо ваш бренд дізнаються «в обличчя», реклама і просування на ринку стають дешевшими, а лояльність клієнтської бази значно зростає.

Так, є.

Компанія «Мультилейбл» вже більше 13 років працює на ринку України. Швидко і якісно створює рекламні стікери для клієнтів з самих різних галузей. Дизайнери компанії точно знають, яка маркетингова поліграфія краще працює для просування бренду і як втілити цінності вашої компанії в маленькій наклейці.

Термін роботи дизайнера над вашим завданням залежить від складності промальовування наклейок та етикеток. Мінімальний термін - 1 день, максимальний - за погодженням. Фахівці «Мультилейбл» можуть створити видатний дизайн брендування: від наклейок на патрони до етикеток елітного вина.

Для замовлення дизайну та виробництва наклейок вам не обов'язково приїжджати в Київ: всі підготовчі роботи і комунікація можливі онлайн. Наші менеджери:

  • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
  • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
  • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
  • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
  • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

 
Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. А коли замовлення буде повністю надрукований, команда «Мультилейбл» відправить його вам в будь-яке місто України зручним поштовим сервісом ( «Нова пошта», «Автолюкс» та інші).

Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!