Гнучка упаковка

Гнучка упаковка

Замовити розрахунок
 

«Мультилейбл» - друкарня повноцінного циклу, що пропонує послуги від створення дизайну упаковки до сервісної підтримки клієнтів. Досвідчені технологи компанії підберуть друковану основу, фарби, клей та способи друку, що задовольняють вимоги до гнучкої упаковки: зовнішню привабливість та вартість, бар'єрні якості та сумісність із фасувальним обладнанням.

Етапи виготовлення включають:

 • розробку дизайну;
 • додрукарську підготовку;
 • виготовлення флексоформ;
 • друк тиражу;
 • сервісну підтримку клієнта.

Друк гнучкої упаковки від компанії «Мультилейбл»

Розвиток поліграфії призвів до того, що упаковка перетворилася на мистецтво. На підприємстві постійно розробляються та тестуються оновлені рецептури тари, адаптованої до специфіки продукту замовника. Співробітники компанії знають, як оптимізувати витрати та виділити товар серед схожих.

Оформити замовлення на друк гнучкої упаковки в компанії «Мультилейбл» просто:

 1. Напишіть на ел. пошту або зателефонуйте до офісу.
 2. Повідомте, який продукт потребує упаковки.
 3. Надішліть макет дизайну шт.
 4. Узгоджуємо склад матеріалу з урахуванням терміну зберігання продукту та особливостей фасування.
 5. Обговоримо деталі упаковки на основі нашого досвіду і знань тенденцій.
 6. Підпишемо заявку на виготовлення та договір.
 7. Запустимо замовлення на роботу.

Клієнт може самостійно розробити макет упаковки або дизайнери зроблять це при оформленні замовлення. Після отримання завдання на дизайн, наші менеджери розрахують вартість послуги. Час виконання залежить від обсягу партії.

No results found.
 

Замовити друк

 

Плівка, що використовується для обертання продукції або виготовлення пакетів різних форм, має назву - гнучка упаковка. Полімерна тара сьогодні активно використовується у харчовій промисловості. Рулонна упаковка економічна, універсальна та презентабельно виглядає на товарі. Плюсами матеріалу, з якого виготовляється така тара, вважається ціна та мала вага. До кожного товару випускаються одношарові чи багатошарові плівки з певними властивостями. Полімерна тара часто використовується для фасування продукції у флоупаки або дойпаки.

Упаковка має зберігати товар, одночасно продаючи його. Сучасні технології виготовлення тари допомагають вирішувати завдання різних сфер бізнесу. Сьогодні легко замовити дизайн, розміри та форму пакетів або купити рулонну упаковку з асортименту в наявності. Також у нас можна замовити виготовлення картонних коробок, у тому числі:


Які види рулонної упаковки пропонує наша компанія?


Компанія «Мультилейбл» - впевнений лідер ринку з виробництва гнучкої упаковки під потреби сфер використання. Ми працюємо з найкращими постачальниками плівок, клеїв та фарб. Нові технології та сучасне обладнання допомагають друкарні виготовити складні види рулонної упаковки з друком.

Для пакування продукції використовуються одношарові та багатошарові полімери, а також комбіновані синтетичні матеріали, що складаються з шарів різного типу (паперу, картону, фольги, гофрокартону, плівки). Структура упаковки формується залежно від функціонального призначення. Зовнішній шар захищає продукцію від дії зовні і є основою для нанесення барвистого дизайну. Внутрішній пласт забезпечує герметичність, а середній чи зовнішній – бар'єрні якості.

За формою випуску упаковка у рулонах ділиться:

 • на полотно - цілісний матеріал без складок та швів;
 • рукав - рулонна поліетиленова труба, яка може бути зі складками з боків;
 • напіврукав - рукав, розрізаний з одного боку.

Стандартна товщина плівкової упаковки – від 20 до 200 мкм. Щільність матеріалу підбирається залежно від функціонального призначення. Поліетиленова полотно найчастіше випускається в рулонах з намотуванням в 80-200 п. м.


Для яких продуктів пропонує купити рулонну упаковку компанія “Мультилейбл”?


Упаковка, виготовлена ​​нашою компанією, забезпечує безпеку та привабливість зовнішнього вигляду товарів. Вироби продовжують термін зберігання продукції та гарантують надійність транспортування.

Компанія «Мультилейбл» пропонує вибір матеріалів виготовлення, від одношарових тонких плівок до багатошарових ламінатів із посиленими бар'єрними властивостями:

 • для харчової продукції;
 • для напоїв та морозива;
 • для продукції побутової та автомобільної хімії;
 • інших товарів.

Морозостійкість матеріалів та їх зварних швів – головна якість упаковки для заморожених продуктів. Олійна продукція містить у складі кислоти, рослинні жири і олії, тому тара повинна мати стійкість до дії агресивних сполук.

При виборі упаковки для снеків враховують знижений вміст вологи, жирність та сприйнятливість продукту до сторонніх запахів. Матеріали для таких товарів повинні мати посилені бар'єрні властивості, тому застосовуються багатошарові ламіновані матеріали.

П'ятишарові плівки використовуються: для майонезу, кави, гігієнічних виробів та ґрунтів. Упаковка для цієї групи товарів відрізняється міцністю, підвищеними бар'єрними властивостями світлонепроникності і стійкістю до проникнення сторонніх запахів.

 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

"Мультилейбл" - друкарня повноцінного циклу, що пропонує послуги від створення дизайну упаковки до сервісної підтримки клієнтів. Упаковка, виготовлена нашою компанією, забезпечує безпеку та привабливість зовнішнього вигляду товарів. Вироби продовжують термін зберігання продукції та гарантують надійність транспортування.

Для друку гнучкої упаковки «Мультилейбл» використовує одношарові та багатошарові полімери, а також комбіновані синтетичні матеріали, що складаються з шарів різного типу (паперу, картону, фольги, гофрокартону, плівки). Структура упаковки формується залежно від функціонального призначення.

Компанія «Мультілейбл» пропонує купити рулонну упаковку з різних матеріалів виготовлення, від тонких тонких плівок до багатошарових ламінатів з посиленими бар'єрними властивостями:

 • для харчової продукції;
 • для напоїв та морозива;
 • для продукції побутової та автомобільної хімії;
 • інших товарів.

Щоб замовити друк гнучкої упаковки, зв'яжіться з менеджерами друкарні «Мультилейбл» за телефоном (067) 100 41 52, (067) 550 18 88 або залиште заявку на сайті.