Матеріали для цифрового друку

Матеріали для цифрового друку

Замовити друк етикеток
 

Технологія цифрового друку увійшла в наше життя з поширенням лазерних принтерів.

Вона дозволяє виготовляти невеликі тиражі абсолютно будь-якої друкованої продукції, будь то візитки, буклети, брошури, книги, зовнішня реклама, інтер'єрні рішення, фотографії (у тому числі на струменевому принтері) і інша поліграфія. При цьому ціна примірника залишається незмінною, що дозволяє краще спрогнозувати бюджет на витратні матеріали.

Для цифрового друку сьогодні широко застосовуються такі матеріали як:

 • малювання і некрейдований папір;
 • картон;
 • дизайнерський папір з різними текстурами, напиленням, іншими ефектами.


Цифровий друк з високою роздільною здатністю можлива на тканинах, кераміці, плівках і інших поверхнях. Також використовують самоклеючі матеріали на основі паперу і полімерів. Друкарня «Мультилейбл» пропонує матеріали для цифрового друку ТМ ORACAL і RITRAMA. Компанія має сертифікати відповідності продукції стандартам виробника, тому покупці можуть бути впевнені в 100% якості.

No results found.
 

Замовити друк

 

Плівка ORACAL для цифрового друку

Під знаменитим брендом ORACAL вже багато років випускаються матеріали для цифрового друку, які стали своєрідним галузевим стандартом. У лінійці продукції пропонуються плівки з перманентним і легкознімним клейовим шаром. В останньому випадку це означає, що при знятті наклейки на поверхні не залишиться видимих ​​слідів. Такий варіант зручний для:

 • маркування друкованої, сувенірної продукції, посуду;
 • друку рекламних листівок, плакатів і оголошень, які розміщуються в транспорті, на тимчасово орендованих площах;
 • інтер'єрних рішень і ін.

 

Якщо потрібно захистити упаковку від розтину, запобігти фальсифікаціям, забезпечити виріб гарантійної наклейкою, застосовують супертонкими литу ПВХ-плівку від ORACAL товщиною 55 мікрон. Вона не стійка до розривів, наклейки, надруковані на ній, не можна безболісно зняти і наклеїти заново або переклеїти в інше місце.

Ще одна особливість ORACAL - широка кольорова гама. При цьому покриття відмінно тримає чорнило, не зношується і довгий час (до 4 років) не втрачає своїх якостей, навіть якщо використовується зовні приміщень.

Також, крім відтінку плівки, можна вибрати матову або глянсову поверхню. Матова кілька «приглушує» колір, глянсова, навпаки, додає зображенню яскравості..

Друкарня «Мультилейбл» пропонує своїм клієнтам купити плівку ORACAL 640. Це одна з найпопулярніших серій матеріалів під друк з підкладкою із силіконового паперу або картону. Її використовують:

 • для друку рекламних самоклеючих постерів, стікерів, етикеток, які будуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщень;
 • під УФ-офсетний, трафаретний друк.

 

Ця плівка відрізняється термо- і зносостійкість, а зображення на ній зберігається в хорошій якості протягом декількох років, навіть якщо знаходиться на відкритому повітрі.

Плівка RITRAMA для цифрового друку

купити плівку RITRAMA в КиєвіПлівка RITRAMA - це серія матеріалів для професійних принтерів типу Scitex Grandjet S Series, Idanit 162 and Turbojet; Vutek UltraVu Series; Oce Arizona Series і аналогічних.

Цей матеріал відрізняється:

 • спеціальним покриттям поверхневого шару, яке розраховане саме на цифровий друк. Виробники стверджують, що розробляли його спільно з фахівцями компаній - виробників обладнання;
 • крафтовою силіконовою підкладкою. Вона запобігає потраплянню вологи на робочі поверхні, а також забезпечує прекрасне ковзання матеріалу в друкованих машинах.

 

Постійний клейовий шар (акриловий на водній основі) дозволяє використовувати матеріал на різноманітних поверхнях, включаючи скло.

Однак, на відміну від ORACAL, продукція RITRAMA представлена ​​тільки в двох кольорах - білому і прозорому. Є глянцеві і матові варіанти.
Друкарня «Мультилейбл» пропонує матеріали ТМ RITRAMA двох серій:

 • економ-серія Ri;
 • серія Ri-JET.

Економ-серія Ri являє собою прекрасне рішення з розряду «нічого зайвого». Біла (матова і глянсова) і прозора (глянсова) плівка товщиною 80 мкм на основі з силіконізоване крафта відмінно показує себе для друку стікерів, офісних наклейок, етикеток, цінників, комерційне мистецтво з терміном експлуатації до 3 років на відкритому повітрі. Підходить для УФ-офсетного і трафаретного друку, гарячого тиснення.

Серія плівок Ri-JET дозволяє виготовляти широкоформатні рекламні постери та банери для оформлення точок продажів, використання на транспорті, обклеювання великих нерівних поверхонь. Добре наноситься на скло і легко демонтується, не залишаючи липкого шару. Універсальні рішення кольорів (білий матовий і глянець, прозорий матовий і глянець) дозволяють реалізовувати на цих плівках різні дизайнерські задуми.

Матеріали серії Ri-JET підходять для широкого діапазону методів цифрового друку наклейок.

Купити матеріали для цифрового друку в Україні

Друкарня «Мультилейбл» пропонує купити матеріали для цифрового друку в листах наступних форматів: 320 × 454 мм, 320 × 489 мм, 326 × 454 мм, 326 × 489 мм, 330 × 454 мм, 330 × 489 мм.

По вашому запиту:

 • надамо зразки матеріалів для пробного друку;
 • проконсультуємо з питань використання плівок ORACAL і RITRAMA, їх сумісності з вашим обладнанням;
 • допоможемо підібрати оптимальний варіант під конкретні запити (наприклад, виготовлення рекламного банера для обклеювання автомобіля).

 

Фахівці нашої друкарні розробили спеціальний розчин (праймер), який забезпечує краще нанесення зображення на лист і закріплює його. Він наноситься на поверхню матеріалів для друку і в цілому підвищує її якість.

Щоб замовити матеріали для цифрового друку в друкарні «Мультилейбл», зателефонуйте або напишіть нам. Менеджери компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання, а замовлення буде доставлений в протягом 3-5 днів в будь-який населений пункт України «Новою Поштою», Укрпоштою, іншим оператором за попереднім погодженням з вами.

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

«Мультилейбл» - провідна компанія з виготовлення етикеток. Ми надаємо такі послуги, як:

 • рулонний друк етикеток методом флексографії на папері, самоклейці, еколіні, фользі, глянсовій і матовій плівці та ін .;
 • виготовлення термоетикеток і термобланків для харчової та хімічної промисловості, торгівлі і т. п. Термоетикеткі можуть бути різної форми, в рулонах або на аркушах, повторно використовуваними, стійкими до впливу несприятливих умов;
 • друк наклейок на матової або глянсової плівці Oracal, яка відрізняється великим різноманіттям відтінків (включаючи пантону кольору), двосторонніх стікерів;
 • виготовлення самоклеючих наклейок з логотипом компаній і рекламних стікерів;
 • створення маркувальних етикеток для харчової та ресторанної промисловості, торгових точок та офісів, домогосподарств, шкіл і т. п.