Розмальовки наліпками

Розмальовки наліпками

Замовити друк етикеток
 
 

Замовити друк

 


Розмальовки з наклейками - популярний різновид поліграфічної продукції. Їх покупка гарантує захоплююче проведення часу не тільки дітям, а й дорослим. Це краще, ніж звичайні іграшки. Купити розмальовки з наклейками в Україні можна за прийнятною вартістю.

Всі діти люблять розфарбовувати, але процес творчості можна урізноманітнити, купивши книжку з наклейками. Наклейки в таких виданнях виступають в якості розвиваючих елементів. Дитині пропонується вибрати відповідну наліпку, після чого розфарбувати нею малюнок.


Книжки розмальовки з наклейками для дітей


Поліграфічні вироби такого типу - це сторінки з наклейками і сторінки з контуром малюнка, на яких потрібно розміщувати наклейки. Можливо обклеювання інших предметів.Ціни на книжки розмальовки з наклейками доступні - це гарний подарунок для будь-якої дитини. Такий презент дозволяє цікаво проводити час та приносить практичну користь. Заняття з такою книжкою розвиває тактильні навички дитини. У дітей підвищується концентрація, адже їм доводиться думати над тим, куди помістити наклейку, витримувати контури.

Виробники поліграфії випускають різноманітні варіанти для хлопчиків і для дівчаток.

Майбутнім чоловікам сподобаються книжки з машинками і роботами, а юним леді - з принцесами і феями. До універсальних варіантів можна віднести розмальовки з героями мультфільмів.

У багатьох розмальовках такого типу присутні ігрові елементи. Діти грають і розвиваються одночасно, знайомляться з казковими і мультиплікаційними персонажами.

Купити розмальовки з наклейками в Україні

Купити наклейки розмальовки для дітей та інші товари для творчості можна зі знижками.

Переваги розмальовок з наклейками:

  1. Підходять для загального проведення часу дитини і батьків.
  2. Розвивають моторику і розумовий процес.
  3. Це захоплююча інтерактивна гра (нагадують пазли за властивостями).

 

книжка розмальовка з наклейками для дітей


Поради щодо вибору книжки розмальовки з наклейками для дітей


При виборі цікавої книжки враховуйте вік і стать дитини. Згадайте, чим малюк захоплюється, які мультфільми йому подобаються. Вікова категорія поліграфії визначається за тематикою і малюнків.

В наявності є розмальовки для дітей 1,5-3 річного віку. У таких книжках малюнки великі та чіткі, попри те, що самі вони мініатюрні. Старші діти віддають перевагу не абстрактним котикам і автомобілям, а героям мультфільмів. Є також книжки, які можуть розфарбовувати дорослі.

Скористайтеся можливістю придбати дитячі розмальовки з наклейками в інтернет-магазині зі швидкою доставкою. У продажу є великий асортимент барвистих книг.

Ціни на розмальовки з наклейками для дітей демократичні, асортимент постійно поповнюється.

Подаруйте дитині можливість цікаво і з користю провести час.

 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Купити наклейки для дітей та інші товари для творчості можна зі знижками в компанії «Мультилейбл». Великий вибір наборів на сайті >>>

Мультилейбл випускає варіанти, як для хлопчиків, так і для дівчаток. Майбутнім чоловікам сподобаються книжки з машинками та роботами, а юним леді – з принцесами та феями. До універсальних варіантів можна зарахувати розмальовки з героями мультфільмів.

У багатьох розмальовках є ігрові елементи. Діти грають і розвиваються одночасно, знайомляться з казковими та мультиплікаційними персонажами.

Переваги розмальовок із наклейками:

  • Підходять для загального дозвілля дитини та батьків.
  • Розвивають моторику та розумовий процес.
  • Є захоплюючою інтерактивною грою (нагадують пазли за властивостями).

При виборі цікавої книжки враховуйте вік та стать дитини. Згадайте, чим малюк захоплюється, які мультфільми йому подобаються. Вікова категорія поліграфії визначається за тематикою та малюнками.