Друк на матовій плівці

Друк на матовій плівці

Замовити друк етикеток
 

Наклейки вже давно перестали бути чимось незвичайним. Вони оточують нас всюди, починаючи від будинку і закінчуючи громадським транспортом. Реклама за допомогою стікерів вже не перший рік залишається одним з найпопулярніших методів маркетингу. Але як же правильно вибрати наклейки для потрібного ефекту? Популярністю користуються два основних види: наклейки на матовому папері / плівці або на глянцевому папері / плівці. Одна з провідних друкарень в Україні «Мультилейбл» виготовляє обидва варіанти, але як зрозуміти, який вид краще?


Різниця між матовим і глянсовим покриттям


Якщо порівнювати глянсову і матову поверхню, неозброєним оком видно різницю між ними. Спочатку здається, що глянсова плівка виглядає набагато ефектніше. Яскраві кольори, контрасти - все це привертає увагу покупців. Але варто лише з'явитися сонця, як все захоплення від наклейки або етикетки зникає.

Справа в тому, що глянсова поверхня відбиває сонячні промені і відблиски світла. Через яскравого сонячного світла або кімнатного освітлення буває складно розгледіти, що зображено або написано на стікері. Матова поверхня, в свою чергу, не відображає світло. Навіть при яскравому освітленні ви без проблем зможете побачити весь зміст наклейки. Але варто враховувати, що колірна гамма матовою наклейки буде не настільки насиченою. Всі кольори будуть виглядати трохи тьмяніше.


Різниця між печаткою на плівці і папері


Матеріал, який лежить в основі наклейки або етикетки, значно впливає на способи їх застосування. Існує два основних типи основи для наклейок - друк на матовому плівці або папері. Багато часто плутають ці поняття або думають, що це одне і те ж. Насправді процес виготовлення і подальше використання плівки та паперу для стікерів дуже відрізняються.

Обидва матеріали мають одну спільну рису - вони однаково відображають сонячні промені і занадто яскраве освітлення. Неважливо, що ви вирішили купити - наклейки з матовою плівки або паперу, ви сміливо можете застосовувати їх при будь-якому світлі.

Головна різниця полягає в тому, що друк на матовому плівці більш адаптована до зовнішнього впливу. Плівка - це набагато більш міцний матеріал, ніж папір. Вона може перенести дощ або інші опади, в той час як паперові наклейки, швидше за все, просто зіпсуються.

Таким чином, матові плівки - це відмінний спосіб, щоб, наприклад, рекламувати товар на вулиці, а папір краще використовувати в приміщенні. Ціна на наклейки на матовому плівці трохи вище, ніж на стікери з матового паперу. Але вартість товару повністю виправдана його функціями. Крім того, наклейку або етикетку з матовою плівки можна заламинировать для більш тривалого періоду використання.


Види плівок і їх призначення


Стікери та етикетки на плівці багато в чому залежать від замовника. Він повинен замовляти той чи інший вид плівки, виходячи з того, де він буде застосовуватися в подальшому. Серед основних видів плівки можна відзначити наступні варіанти:

 • Прозора плівка (відмінний спосіб для нанесення друку);
 • Металізована плівка (має особливе покриття з алюмінію, яке виглядає досить ефектно);
 • Плівки (зручна в застосуванні завдяки шару клею на задній поверхні);
 • Вінілова плівка (дуже пластична і зручна, багатофункціональна);
 • Перфорована плівка (допомагає досягти видимості наскрізь);
 • Транслюцентного плівка (відмінно розсіює світло);
 • Поліефірна плівка (міцна, фарба висихає дуже швидко).
No results found.
 

Замовити друк


Широкоформатний спосіб друку може застосовуватися абсолютно для будь-якого з перерахованих вище варіантів. Для того щоб досягти максимально високої якості, необхідно скористатися послугою флексодруку - перенесення зображення або тексту з різних друкованих форм на плівку. Також існує спосіб друку, коли існує посередник - лист або плівка. Всі зображення спочатку потрапляють на цей лист, а потім вже на необхідну поверхню.

Для плівок також можуть використовуватися різні види клею. Щоб підібрати кращий варіант, зверніть увагу на призначення наклейок. Якщо вам потрібно використовувати стікери якомога довше, вибирайте перманентний клей. Якщо ви клеїте щось на скло, вітрини, дорогі поверхні, використовуйте наклейки зі знімним клеєм. Крім того, існую спеціальні варіанти для особливо низьких температур або вологості.


Форми і кольору матових плівок


Особливою популярністю серед покупців користується матова самоклейка. Вона не страждає від температур або опадів, може служити досить довгий період. Товщина самоклейки зазвичай становить 50-175 мкм.

Форма наклейки або етикетки залежить лише від бажання клієнта і роботи дизайнерів. Серед основних форм переважно зустрічаються:

 • овал
 • квадрат
 • коло
 • прямокутник.

 

Якщо ви хочете щось інше, компанія «Мультилейбл» готова зробити наклейку на будь-який смак.

Те ж стосується колірної гами. В цілому, плівки можуть бути прозорі, білі або кольорові. Друкарня «Multilabel» використовує 6-барвисті машини для максимально якісного відображення квітів.
Переваги компанії «Мультилейбл»

Друкарня «Multilabel» швидко і якісно зробить наклейки або етикетки на матовому папері або плівці. Вибирайте кращий варіант виходячи із способів подальшого використання. Компанія надасть вам:

 1. Швидкий сервіс і стовідсоткову доставку. Ви отримаєте свій товар через кілька днів точно за адресою;
 2. Високоякісний друк. Багаторічний досвід гарантує успішний результат;
 3. Надійних постачальників. Всі матеріали поставляються з Європи, тому в якості сумніватися не варто.

 

Таким чином, головна функція друку на матовому папері або плівці - захист від сонячних променів або яскравого освітлення. Існують різні види плівок і способи їх подальшого застосування. Зробіть свій вибір, а «Мультилейбл» втілить його в реальність.

 
 

Преимущества сотрудничества с “Мультилейбл

Якість друку

Наше обладнання і матеріали дозволяють виготовляти етикетки найкращої якості на ринку України.

Детальніше

Своєчасна доставка

Всі замовлення наших клієнтів були доставлені в оговоренний термін.

Детальніше

Вигідний перехід

Покажіть свою етикетку надруковану в іншій друкарні і отримаєте ексклюзивні умови співпраці.

Детальніше

Гарантія співпраці

Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Детальніше
Поширені запитання

Матова поверхня, на відміну від глянсової, не відображає світло. Навіть при яскравому освітленні ви без проблем зможете побачити весь зміст наклейки на матовому плівці. Але варто враховувати, що колірна гамма матовою наклейки буде не настільки насиченою. Всі кольори будуть виглядати трохи тьмяніше ніж глянець.

Форма етикетки на матовому папері залежить лише від бажання клієнта і роботи дизайнерів. Серед основних форм переважно зустрічаються:

 • • Овал
 • • Квадрат
 • • Коло
 • • Прямокутник.

Якщо ви хочете щось інше, компанія «Мультилейбл» готова зробити наклейку на будь-який смак.

Компанія надасть вам:

 1. Швидкий сервіс і стовідсоткову доставку. Ви отримаєте свій товар через кілька днів точно за адресою;
 2. Високоякісний друк на матовому плівці. Багаторічний досвід гарантує успішний результат;
 3. Надійних постачальників. Всі матеріали поставляються з Європи, тому в якості сумніватися не варто.

Існують різні види плівок і способи їх подальшого застосування. Зробіть свій вибір, а «Мультилейбл» втілить його в реальність. Детальніше...

Для замовлення етикеток в "Мультилейбл" зателефонуйте, напишіть нам на пошту або скористайтеся формою «Контакти» на сайті. Наші менеджери:

 • уточнять бажані характеристики замовлення: розміри, колір, кількість, наповнення, де передбачається використовувати етикетки;
 • допоможуть оптимізувати витрати на нього - запропонують різноманітні варіанти, серед яких знайдеться близький до ідеального;
 • уточнять терміни виготовлення (зазвичай це до 7 робочих днів);
 • прорахують остаточну вартість вашого замовлення, не забуваючи про знижки та ексклюзивні умови;
 • організують доставку партії компаніями-перевізниками.

Офіс нашої компанії знаходиться в Києві, але ми успішно комунікуючи з клієнтами через електронну пошту і месенджери. Будь ласка, зв'яжіться з нами - разом ми знайдемо найкраще рішення для вашого бізнесу!